Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak zmienić ułożenie ikon w obszerze powiadomień paska zadań? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Jak zmienić ułożenie ikon w obszerze powiadomień paska zadań? (/jak-zmienic-ulozenie-ikon-w-obszerze-powiadomien-paska-zadan-6501-t)



Jak zmienić ułożenie ikon w obszerze powiadomień paska zadań? - PiotrXxx - 08.05.2010 19:52

1. Czy tu zaczęła się wojna trolli??Zacieszacz
2. Po co zmieniać wygląd Visty albo Sevena na klasyczny czy podobny do XP?? Przecież jedyna pozytywna i miła rzecz w tych nowszych OSach to właśnie wygląd [Aero Glass i tym podobne "pierdoły"]!Zacieszacz Jak ktoś nie chce takiego wyglądu to niech używa XP SP2 lub SP3- to najlepszy z Windowsów.
3. Na co całe to zawracanie głowy z ikonkami, wyglądem, rejestrem?! Zmienić system na Mac OS X- i wszystko załatwione!Zacieszacz Tam ikonki piękne, nigdy nie zaśmiecają, wyglad jeszcze piękniejszy (to jedyne co mi przeszkadza w Mac OSach- strasznie cukierkowy wygląd, jak "domek Barbie":P; ale da się zmienić trochę), rejestru brak [a właściwie brak bezpośredniego dostępu do czegoś w rodzaju rejestru].


RE: Jak zmienić ułożenie ikon w obszerze powiadomień paska zadań? - ihatebuffering - 08.05.2010 21:04

Trollem to jesteś Ty w tym momencie, bo uważasz że jeśli dla Ciebie Windws XP to najlepszy windows, a najlepszy OS to MAC OS X to odrazu dla wszystkich. A dla mnie Windows 7 to najlepszy system i nie przekonasz mnie żebym zmienił zdanie. Robisz offtop bo problem został rozwiązany chociaż nie wiemy jak a więc dobrze by było SaintPL jakbyś napisał jak to zrobiłeś dla innych użytkowników bo sam jestem ciekaw Uśmiechnięty


RE: Jak zmienić ułożenie ikon w obszerze powiadomień paska zadań? - PiotrXxx - 08.05.2010 23:42

1. Nikogo nie namawiałem, ani nie namawiam, by swe zdanie zmienił.
2. XP jest najlepszym z Windowsów, a SnowLeopard najlepszym z systemów- nie dla wszystkich- jedynie dla większości!Zacieszacz
3. Czy Twój nickname nie miał być "ihatemyself"?Zakłopotany Aco do trolli- Twój awatar..hmm..kojarzy się,nawet bardzo!Zacieszacz