Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Tajna broń Windows 7 - tryb XP Mode (tutorial) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Tajna broń Windows 7 - tryb XP Mode (tutorial) (/tajna-bron-windows-7-tryb-xp-mode-tutorial-6386-t)



Tajna broń Windows 7 - tryb XP Mode (tutorial) - 126p - 04.05.2010 15:16

Witam
Posiadam Sony Vaio z systemem Windows 7 home premium. Zastosowałem się do sztuczki z XP Mode dla tego systemu. Zainstalowało mi się bez problemu. Problemy zaczęły się później:
1. Hasło
Na pewno je pamiętałem, ale wyskakiwała informacja, że jest nieprawidłowe. Dopiero zalogować się mogłem do XP Mode przez wciśnięcie przycisku anuluj. I wtedy logowałem się do trybu XP Mode.
2. Spowalnia system.
Głównie chciałem mieć XP Mode ze względu na starsza wersję AutoCAda. XP Mode bezproblemowo go otwiera i w początkowych chwilach działa prawidłowo. Jednak po chwili pracy na tymże programie system zaczyna spowalniać, nie da się pracować wtedy na AutoCadzie. Po chwili wraca wszystko do porządku, jednak po chwili pracy znowu zaczyna system "zamulać".

Miał ktoś podobne problemy? Czy czegoś nie ustawiłem poprawnie?


RE: Tajna broń Windows 7 - tryb XP Mode (tutorial) - czeslawglinsk - 04.05.2010 15:35

Odpowiedz to Home Premium - jeżeli jakimś cudem zainstalowałeś XP Mode - to złamałeś licencję. XP Mode jest dostępny tylko dla Professional,Enterprise i Ultimate.


RE: Tajna broń Windows 7 - tryb XP Mode (tutorial) - 126p - 04.05.2010 15:42

(04.05.2010 15:35)czeslawglinsk napisał(a):  Odpowiedz to Home Premium - jeżeli jakimś cudem zainstalowałeś XP Mode - to złamałeś licencję. XP Mode jest dostępny tylko dla Professional,Enterprise i Ultimate.

Mam tego świadomość. Ale ludziom na wersji home też działa XP Mode (wiem że nie całkowicie legalnie)
Zauważyłem że wydajność procesora w trybie XP Mode dochodzi nawet do 100% przy włączonej tylko jednej aplikacji (AutoCad)