Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Gdzie znajdują się ustawienia podglądu plików (miniatur)? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Gdzie znajdują się ustawienia podglądu plików (miniatur)? (/gdzie-znajduja-sie-ustawienia-podgladu-plikow-miniatur-636-t)



Gdzie znajdują się ustawienia podglądu plików (miniatur)? - rhtm - 07.07.2009 00:57

Czy da sie gdzies ustawic, zeby pliki graficzne (i filmy) byly wyswietlane jako zwykla ikonka, a nie jako minatura (albo "klatka filmowa" w przypadku plikow video)? Wiem, ze mozna ustawic w opcjach folderow, zeby "zawsze pokazywal ikony, nigdy miniatury", ale wtedy w calym systemie wprowadza ta opcje, a mnie chodzi tylko o wybrane foldery. Cos jak w XPku bylo, ze mozna sobie wybrac w kazdym folderze z osobna jak maja byc pokazywane pliki...
Dalem kupe kasy za icon packagera i glupio tak, zeby sie marnowal...


RE: ustawienia podgladu plikow (miniatur) - lc0ne - 07.07.2009 09:20

Dać się na 99% da, tylko pytanie teraz gdzie panowie z MS to umieścili Uśmiechnięty ? Zapewne w rejestrze da się zmienić wyświetlanie podglądu dla poszczególnych rozmiarów ikon. Małe ikony nie mają podglądu (było by to bez sensu) i trzeba wyłączyć podgląd dla średnich ikon. No właśnie tylko pytanie gdzie ten klucz w rejestrze Cwaniak Na chwilę obecną nie mam pojęcia.