Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z tłem pulpitu proszę o pomoc:) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Problem z tłem pulpitu proszę o pomoc:) (/problem-z-tlem-pulpitu-prosze-o-pomoc-6353-t)



Problem z tłem pulpitu proszę o pomoc:) - kasssek - 03.05.2010 14:44

Witam, mam problem z tłem pulpitu.
System: WINDOWS7 ultimate 64
Mianowicie ustawiam sobie inna tapetę czy dowolną kompozycję pulpitu i po ponownym uruchomieniu komputera bądź przy wylogowaniu i ponownym zalogowaniu automatycznie załącza się ponownie ta oryginalna, która jest zaraz po instalacji systemu. W czasie gdy system sie ładuje zaraz po logowaniu przez chwile widzę tapetę którą ustawiłem ale zaraz przeskakuje na tą oryginalną. Dla podpowiedziUśmiechnięty nie mam ustawione funkcji slajdu, zapisywałem również swoją kompozycje i po uruchomieniu i tak w personalizacji po logowaniu pojawia sie nie zapisana kompozycja z oryginalna tapeta ale ciekawe bo: reszta kompozycji(kolor menu start itd) zostaje taka jaką ja ustawiłem. Więc w zasadzie zmienia mi się tylko tło. Zainstalowałem jeszcze WindowBlinds i też po logowaniu przerzuca mi na standardową tapetę. Proszę o pomoc bo irytuje mnie ta tapetaUśmiechnięty pozdrawiam