Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak zmienić przycisk start? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Jak zmienić przycisk start? (/jak-zmienic-przycisk-start-6260-t)



Jak zmienić przycisk start? - Sweete - 28.04.2010 22:20

W jakiś sposób mogę zmienić przycisk na pasku menu aby był oryginalny taki jak po instalacji 7 ?
Oraz skąd mogę pobrać i jak zainstalować ikonki (również oryginalne)..

[Obrazek: n2bwy0.png]


RE: Jak zmienic? - House - 28.04.2010 22:31

Instalowałeś zapewne jakiś program do edycji ikon/stylu itp. W programie bądź to ustawiasz ustawienia początkowe (domyślne dla windows) bądź odinstalowywujesz program, który przy deinstalacji usunie zmienione elementy.


RE: Jak zmienic?? - dziki314 - 28.04.2010 22:48

Nie trza było pobierać modyfikowanego systemu z internetu tylko normalnegoZadowolony


RE: Jak zmienic?? - Nostromo - 28.04.2010 23:38

(28.04.2010 22:48)dziki314 napisał(a):  Nie trza było pobierać modyfikowanego systemu z internetu tylko normalnegoZadowolony

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nabijasz licznik z postami? Kolega wyraźnie prosi pomoc:
"W jakis sposob moge zmienic przycisk na pasku menu aby byl oryginalny taki jak po instalacji 7 ?"

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sweete, jakim programem zmieniałeś ikonkę?
Możesz tak jak radzi Dell lub bezboleśnie użyć opcji przywracania systemu do momentu sprzed instalacji niechcianego programu o ile pamiętasz kiedy to było i nie wyłączyłeś tej opcji w ustawieniach, hej


RE: Jak zmienić przycisk start? - Sweete - 29.04.2010 05:26

Wlasnie chodzi oto, ze ja taka mialem juz po instalacji.


RE: Jak zmienić przycisk start? - House - 29.04.2010 05:40

W takim razie jesteś piratem, który ściąga jakąś bezsensowną instalke windowsa7.