Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Instalacja sterowników bez podpisu cyfrowego - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Instalacja sterowników bez podpisu cyfrowego (/instalacja-sterownikow-bez-podpisu-cyfrowego-6258-t)



Instalacja sterowników bez podpisu cyfrowego - despero123 - 28.04.2010 20:43

Witam wszystkich jestem tu nowy więc prosił bym o wyrozumiałość... więc mam taki problem że przy płycie głównej siadły kanały(nie wiem jak to napisać) i gra mi tylko jeden głośnik zamiast dwóch więc kupiłem w miarę tanią i dobrą kartę muzyczną ale po zainstalowaniu sterowniku(którego nie ma podpisu) lewym dolnym rogu zaraz koło godz. jest krzyżyk i pisze że nie ma żadnych sterowników, kiedy wchodzę w menadżera urządzeń to komp niby widzi tą kartę i wchodzę w własciwosci i widzę że nie ma sterownika wchodzę dalej w zakładkę i pisze że nie ma podpisu cyfrowego i lipa...Smutny już próbowałem różnymi programami to zrobić i proszę nie wysyłajcie mnie w google bo już wszystko obszukałem... i trafiłem tu do Was:shy: pomóżcie mi rozwiązać ten problem. Mam Win ultimate x 64 a karta muzyczne to CMI 8338


RE: podpis cyfrowy jak obejść - House - 28.04.2010 20:53

Prawoklik na sterownik i Uruchom jako administrator,

p.s. przy instalacji nie podpisanych nie wyskakuje Ci okienko z możliwością kontynuacji instalacji mimo braku podpisanego sterownika ?


RE: podpis cyfrowy jak obejść - despero123 - 28.04.2010 20:58

(28.04.2010 20:53)Dell napisał(a):  PPM na sterownik i Uruchom jako administrator,

P.s. przy instalacji nie podpisanych nie wyskakuje Ci okienko z możliwością kontynuacji instalacji mimo braku podpisanego sterownika ?

Nic takiego nie wyskakuje(a powinno?) Po instalacji sterownika, wyskakuje plug-in pamiętam że chodziło o to żebym podłączył kartę pod wejście przy płycie a żeby było dziwniej jest podłączona