Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z komunikatorem GG: "Nie udało się nawiązać połączenia" - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Problem z komunikatorem GG: "Nie udało się nawiązać połączenia" (/problem-z-komunikatorem-gg-nie-udalo-sie-nawiazac-polaczenia-6244-t)



Problem z komunikatorem GG: "Nie udało się nawiązać połączenia" - gabriel - 27.04.2010 21:56

Włączam komputer z XP włączam połączenie wideo na GG i działa.
Przechodzę na laptopa z Windows 7, taka sama konfiguracja comodo i tu nie działa. Siebie widzę w kamerce ale druga osoba nie widzi, że idzie połączenie i po chwili wyskakuje komunikat "Nie udało się nawiązać połączenia. Spróbuj jeszcze raz.".
Ktoś miał podobny problem? Zaporę mam wyłączoną, Comodo tez wyłączałem ale to nic nie dało.


RE: Problem z komunikatorem gg: "Nie udało się nawiązać połączenia" - mlmFMpl - 30.04.2010 10:34

Sprawdzałeś ustawienia kamerki na laptopie [czy bez GG działa]?


RE: Problem z komunikatorem gg: "Nie udało się nawiązać połączenia" - gabriel - 03.05.2010 14:09

Bez gg działa.


RE: Problem z komunikatorem gg: "Nie udało się nawiązać połączenia" - Nostromo - 03.05.2010 18:24

Nie wiemy którą wersję GG masz zainstalowaną ale ogólnie wiadomo, że najnowsze jak na razie sprawiają problemy pod Windows 7. Prościej zainstalować starszą wersję GG np. 7.7.0.3746 i Skype'a z którym problemów nie ma i wszystko działa jak należy po doinstalowaniu odpowiednich sterowników.


RE: Problem z komunikatorem gg: "Nie udało się nawiązać połączenia" - StoProcent - 03.05.2010 18:29

Miałem podobne rzeczy - reinstall GG raz pomagał raz nie więc zmieniłem na AQQ - brak problemów.


RE: Problem z komunikatorem gg: "Nie udało się nawiązać połączenia" - gabriel - 16.05.2010 21:37

(03.05.2010 18:29)StoProcent napisał(a):  Miałem podobne rzeczy - reinstall GG raz pomagał raz nie więc zmieniłem na AQQ - brak problemów.

Zainstalowałem aqq i jak teraz z kimś z gg pogadać na wideokonferencji?


RE: Problem z komunikatorem GG: "Nie udało się nawiązać połączenia" - John - 19.05.2010 14:09

AQQ ( a szczegółowiej wtyczka obsługująca protokół padu padu) nie obsługuje wideokonferencji, alternatywą jest Skype.