Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Czarny ekran i działający kursor - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Czarny ekran i działający kursor (/czarny-ekran-i-dzialajacy-kursor-6110-t)

Strony: 1 2


RE: Czarny ekran i działający kursor - grzmiq92 - 21.04.2010 19:54

Jak to mam zaznaczyć?


RE: Czarny ekran i działający kursor - ihatebuffering - 21.04.2010 20:48

Tam powinien być pole do zaznaczenia "uruchom aplikacje z uprawnieniami admina" czy coś podobnego . Po tym komenda w cmd powinna zadziałać .


RE: Czarny ekran i działający kursor - polardamian - 21.04.2010 21:12

Zapewne masz dysk recovery?


RE: Czarny ekran i działający kursor - grzmiq92 - 22.04.2010 12:35

(21.04.2010 21:12)polardamian napisał(a):  Zapewne masz dysk recovery?

Wygląda na to, że tak, ponieważ nie mam tam czegoś takiego :-/


RE: Czarny ekran i działający kursor - ihatebuffering - 22.04.2010 21:41

Nie masz czego ?


RE: Czarny ekran i działający kursor - grzmiq92 - 24.04.2010 14:01

Udało mi się utworzyć konto admina teraz chciałbym się Ciebie mój mistrzu zapytać jak przenieść z konta admina explorer do konta mojego poprzedniego ?


RE: Czarny ekran i działający kursor - ihatebuffering - 24.04.2010 14:52

I właśnie teraz udowodniłeś, że to nie wina uszkodzonego explorer.exe ponieważ każde konto korzysta z tego samego explorera. Widocznie problem tkwi gdzie indziej, (czasami konto jest uszkodzone, sam tak miałem i go nie odzyskałem) . Proponuję stworzyć nowe konto i samemu ustawić wszystko tak jak było lub przekopiować ustawienia z c:/Użytkownicy/AppData/... Chwila, a na starym koncie jaki miałeś ustawiony rozmiar okienek ? Bo jak włączysz 1 raz nowe konto to zawsze jest ustawione na duże lub średnie, zmień na tym koncie administratora na taki rozmiar jaki miałeś na tym uszkodzonym koncie i napisz czy wszystko jest ok .


RE: Czarny ekran i działający kursor - grzmiq92 - 24.04.2010 15:30

Ok, już udało się. Wszystko jest ok. Utworzyłem nowe konto. Wcześniej oczywiście zmieniłem rozmiar okienek pulpitu i nic się nie stało. Za wszystko dziękuję. Oczywiście tematu nie można zamknąć, skoro nie znamy wszyscy powodu. Pozdrawiam.


RE: Czarny ekran i działający kursor - ihatebuffering - 24.04.2010 19:11

Jeśli się pogodziłeś z uszkodzeniem konta i pracujesz na innym to można zamknąć Cwaniak