Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z dźwiękiem na Asus M2V - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Problem z dźwiękiem na Asus M2V (/problem-z-dzwiekiem-na-asus-m2v-6094-t)



Problem z dźwiękiem na Asus M2V - tomekstm - 20.04.2010 14:57

Witam, chciałbym się przywitać ponieważ to mój pierwszy post. Mam problem z dźwiękiem w Win7 Pro, mianowicie posiadam płytę główną Asus M2V, karta dźwiękowa jest zintegrowana na płycie głównej, gdy zainstalowałem system w urządzeniach audio miałem tylko Realtek Audio Digital Output i gdy włączyłem jakąś muzykę to ten zielony potencjometr skakał... jednak moje głośniki (creative g500) podłączone są pod te 3 wejścia na mini jacki i gdy zainstaluje ster to:
1. Działały tylko 2 głośniki+subwoofer
2. Po wyłączeniu komputera i ponownym włączeniu sterowniki wywala i muszę je od nowa instalować...
Ma ktoś pomysł o co tak naprawdę chodzi?Cwaniak Pozdrawiam i dziękiCwaniak

Podczas Próby instalacji sterownika do karty High-Definition Audio Realtek ALC 660 wyskakuje informacja "Does not support this Operating System: WNT_6.1P_MCE". Strona producenta (Asus) nie oferuje do mojej płyty głownej (M2V) sterowników pod Win7... czy jest wogóle jakaś możliwość uzyskania dzwięku?


RE: Problem z dźwiękiem na Asus M2V - trixo - 20.04.2010 17:07

Witam Cie serdecznie. Poniżej załączam stronkę sprawdź czy to co tam można pobrać rozwiąże owy problem..

Kliknij

Możesz jeszcze użyć programu Drivermax do aktualizacji sterowników.. powinien coś znaleźć.


RE: Problem z dźwiękiem na Asus M2V - tomekstm - 20.04.2010 20:38

(20.04.2010 17:07)trixo napisał(a):  Witam Cie serdecznie. Poniżej załączam stronkę sprawdź czy to co tam można pobrać rozwiąże owy problem..

Kliknij

Możesz jeszcze użyć programu Drivermax do aktualizacji sterowników.. powinien coś znaleźć.

Mi Drivermax pokazuje, że mam niby aktualne sterowniki od dźwięku, stery z tej stronki też mi wywaliło i zainstalowało swoje Realtek Audio Digital Output, nie mam pojęcia co to może być Zakłopotany


RE: Problem z dźwiękiem na Asus M2V - stingear - 20.04.2010 21:21

Wejdź na stronę producenta(Support ASUS) i tam znajdź swoją płytę główną w dziele download. Jako system, wybierz Vistę. Pobierz sterowniki pod Vistę do swojej dźwiękówki, wywal stare i zainstaluj te nowe.
Powinno zadziałać.


RE: Problem z dźwiękiem na Asus M2V - tomekstm - 21.04.2010 06:45

(20.04.2010 21:21)stingear napisał(a):  Wejdź na stronę producenta(Support ASUS) i tam znajdź swoją płytę główną w dziele download. Jako system, wybierz Vistę. pobierz sterowniki pod Vistę do swojej dźwiękówki, wywal stare i zainstaluj te nowe.
Powinno zadziałać.
Niestety te sterowniki też mi usuwa, jako że mam zintegrowaną kartę dzwiękową może musze zainstalować sterowniki chipsetu?