Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Usunięcie skrótów do ustawień grafiki Intela w menu kontekstowym (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Usunięcie skrótów do ustawień grafiki Intela w menu kontekstowym (rozwiązany) (/usuniecie-skrotow-do-ustawien-grafiki-intela-w-menu-kontekstowym-rozwiazany-6017-t)



Usunięcie skrótów do ustawień grafiki Intela w menu kontekstowym (rozwiązany) - rybak17 - 16.04.2010 20:07

Ma ktoś jakiś pomysł jak pozbyć się tych dwóch skrótów?
[Obrazek: beztytuuoou.png]

Pozdrawiam!


RE: Pozbycie się skrutów pod pp myszy do sterowników graficznych Intela - rybak17 - 17.04.2010 07:32

Problem rozwiązałem niestety przy pomocy innego forum

Mianowicie użyłem programu Windows 7 Manager Cwaniak

Zalety to:
-Błyskawiczne pojawianie się menu (wcześniej trwało to od 1s do 2s i zawsze pojawiało się to niebieskie kółeczko oczekiwania)
- Menu jest mniejsze i czytelniejsze zwłaszcza na małym netbooku


RE: Pozbycie się skrutów pod pp myszy do sterowników graficznych Intela - ihatebuffering - 17.04.2010 10:27

U nas jest też dużo porad dla prawie takiego samego dla mnie lepszego programu Sunrise Seven , wystarczy tylko poszukać Zadowolony