Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany System nie wykrywa podłączonego czytnika linii papilarnych (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany System nie wykrywa podłączonego czytnika linii papilarnych (rozwiązany) (/system-nie-wykrywa-podlaczonego-czytnika-linii-papilarnych-rozwiazany-5983-t)



System nie wykrywa podłączonego czytnika linii papilarnych (rozwiązany) - AfroRzadzi - 15.04.2010 11:22

Zaktualizowałem sterownik czytnika za pomocą DriverMax'a. Po zrestartowaniu laptopa czytnik przestał działać. Ściągnąłem sterownik do czytnika ze strony producenta, zainstalowałem, zresetowałem laptopa, ale czytnik dalej jest niewykrywany przez system.

Laptop HP Pavilion dv6 1308ew i system Windows 7 Home Premium 64 bity.

Proszę o pomoc.


RE: System nie wykrywa podłączonego czytnika linii papilarnych - czeslawglinsk - 15.04.2010 12:06

bo w HP to DigitalPersona jest odpowiedzialna za kontrole czytnika linii papilarnych - a to co jest na stronach HP to czysty sterownik.
Muszę Cie zasmucić - tego oprogramowania nie ściągniesz ze stron ani DigitalPersona ani HP... ewentualnie mogę podesłać Ci na maila aktualizację - w ten sposób zainstalujesz DP.

BTW - szczególnie nie polecam Ci używanie DriverMax - tego typu programu robią więcej szkód niż pożytku...


RE: System nie wykrywa podłączonego czytnika linii papilarnych - AfroRzadzi - 15.04.2010 12:33

Żaden update z tej strony nie pomoże?
Kod:
http: //www.digitalpersona.com/support/updates/



RE: System nie wykrywa podłączonego czytnika linii papilarnych - czeslawglinsk - 15.04.2010 12:45

Nie, jak pisałem. Zainstalowałeś to co Ci podesłałem na PW ?


RE: System nie wykrywa podłączonego czytnika linii papilarnych - AfroRzadzi - 15.04.2010 13:07

Zainstalowałem.
Dzięki wszystko działaZacieszacz