Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Bluetooth - VM, nie widzi wbudowanego odbiornika - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Bluetooth - VM, nie widzi wbudowanego odbiornika (/bluetooth-vm-nie-widzi-wbudowanego-odbiornika-5933-t)



Bluetooth - VM, nie widzi wbudowanego odbiornika - makowiec - 12.04.2010 17:57

Witam,
Mam postawioną 7 na VM(parallels) na macbookpro. Widzę BT i urządzenia pod MAC OS - mogę też parować urządzanie bez problemu.
Pojawia się problem przy win7. W urządzeniach nie widzę w ogóle w menadżerze urządzeń. Mam ściągnięte wszystkie aktualizacje.


RE: Bluetooth - VM, nie widzi wbudowanego odbiornika - HrabiaHodon - 13.04.2010 06:46

hmm spróbuj zaktualizować urządzenia tym programem: Drivermax


RE: Bluetooth - VM, nie widzi wbudowanego odbiornika - makowiec - 13.04.2010 08:09

Próbowałem, ale dostałem info: No unidentified hardware was reported by DriverMax. Sorry, we cannot help you. Smutny
Czy ktoś ma inny pomysł ?


RE: Bluetooth - VM, nie widzi wbudowanego odbiornika - War_3_ - 13.04.2010 08:18

A mam pytanie - gdzie wirtualna maszyna ma odbiornik BlueTooth ? Nie pamiętam, żeby dało się urządzenia USB/BT montować w wirtualnych maszynach (przynajmniej na razie).


RE: Bluetooth - VM, nie widzi wbudowanego odbiornika - Mortus - 13.04.2010 17:45

War mylisz się np. VMware juz na to pozwala sam się zdziwiłem. kiedy mogłem sobie pendrive podłączyć pod system odpalony na wirtualnej maszynie.


RE: Bluetooth - VM, nie widzi wbudowanego odbiornika - War_3_ - 13.04.2010 17:56

Jak widzisz zapytałem, a nie stwierdziłem. Dobrze wiedzieć na przyszłość Uśmiechnięty


RE: Bluetooth - VM, nie widzi wbudowanego odbiornika - makowiec - 13.04.2010 18:03

Ja nie mam problemu żeby podłączyć usb pod Parallelsa(VM), po włożeniu dongla zapytanie gdzie odpalić usb macos czy win7, wybór i gotowe.
Problem jednak dalej z odpaleniem BT pod WIN7.


RE: Bluetooth - VM, nie widzi wbudowanego odbiornika - Mortus - 13.04.2010 21:40

Spoko War a tak swoją drogą czy pen supportuje windows Seven ? Bo jak nie to nawet niema się o co pytać jeśli tak to polecał bym poszukać driverów pod system.