Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
XP mode - gdzie dokładnie zainstalowany - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: XP mode - gdzie dokładnie zainstalowany (/xp-mode-gdzie-dokladnie-zainstalowany-5927-t)



XP mode - gdzie dokładnie zainstalowany - Rafalew1111 - 12.04.2010 09:23

Witam
Zainstalowałem właśnie XP mode pod windowsem 7 i nie mogę znaleźć lokalizacji, gdzie został on zainstalowany. Potrzebuję to wiedzieć, bo chcę z wersji preinstalowanej wszystko przerzucić - wiele programów, do których nie mam instalek. Chciałem przerzucić tak jakby całego dawnego Windowsa zamiast tego, wtedy programy by się zachowały.


RE: XP mode - gdzie dokładnie zainstalowany - arci7 - 12.04.2010 10:05

Coś słabo szukałeś. Znajduje się on w Program Files\Windows XP Mode


RE: XP mode - gdzie dokładnie zainstalowany - Rafalew1111 - 12.04.2010 10:15

(12.04.2010 10:05)arci7 napisał(a):  Coś słabo szukałeś. Znajduje się on w Program Files\Windows XP Mode
Tam nie ma typowego układu Windowsa, tak, żeby moc podmienić cokolwiek


RE: XP mode - gdzie dokładnie zainstalowany - arci7 - 12.04.2010 10:19

Nie ma i nie będzie bo to nie jest to samo co instalka na HDD. Tak więc zapomnij o czymś takim jak przekopiowanie instalki razem z programami bo to nie jest to samo.


RE: XP mode - gdzie dokładnie zainstalowany - ihatebuffering - 12.04.2010 14:35

Tam pewnie będzie jeden wielki plik plus 2 lub 3 mniejsze i w tym największym jest cały ten system , taki jakby obraz systemu otwierany przez program emulujący system , jedynie możesz to zrobić z poziomu XP Mode i przekopiować te programy na normalną partycję .