Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Samoczynnie powiększające się ikony na pasku startu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Samoczynnie powiększające się ikony na pasku startu (/samoczynnie-powiekszajace-sie-ikony-na-pasku-startu-5919-t)



Samoczynnie powiększające się ikony na pasku startu - mar.afc - 11.04.2010 22:58

Szukałem pomocy w internetach ale nie umiem nic znaleźć. używam 32-bitowego Windows 7. Gdy odpalę sobie jakąś grę, to po jej skończeniu często zdarza się tak, że powiększają mi się ikony na pasku startu, ogólnie pasek robi się większy, ikonki rozpikselowane, a przez to kradnie mi skrót do trzeciego dysku na pasku szybkiego uruchamiania. Jedyny sposób żeby to naprawić to przeładowanie kompozycji. mocno denerwujące jest to, wiecie co poradzić żeby tak się nie działo?

Załączam skrina, na dole jest tak jak powinno być, a na górze są te większe ikony
[Obrazek: paseki.jpg]



/// Mam nadzieję, że tym razem wszystko z tematem okej Uśmiechnięty


RE: Samoczynnie powiększające się ikony na pasku startu - mar.afc - 19.05.2010 16:10

Nikt nie ma pomysłu co z tym zrobić? Problem jak był tak jest... Smutny


RE: Samoczynnie powiększające się ikony na pasku startu - House - 19.05.2010 16:16

Gra najwidoczniej miesza w plikach/ustawieniach systemowych. Ściągnij wszelakie patche itp.
Zakładam że po resecie/przelogowaniu wszystko wraca do normy


RE: Samoczynnie powiększające się ikony na pasku startu - mar.afc - 19.05.2010 20:34

Wszystko wraca do normy po przeładowaniu kompozycji, a problemem nie jest tu jedna gra, tylko wszystkie niestety


RE: Samoczynnie powiększające się ikony na pasku startu - mar.afc - 27.05.2010 18:06

Dobra, już wiem w czym jest problem. Mianowicie mam ustawiony aktywny pasek tytułu na wielkość 16 i to jest przyczyną problemu, po wyjściu z gry jego ustawienie resetuje się do podstawowych 21 (ale widoczne jest to tylko na pasku startu), a ikonki się nie odświeżają i przez to są rozpikselowane. Co zrobić, żeby taki błąd nie występował i po wyłączeniu gry nie było takich problemów?