Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Synchronizacja nowego konta Outlooka 2010 ze smartfonem WM (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Synchronizacja nowego konta Outlooka 2010 ze smartfonem WM (rozwiązany) (/synchronizacja-nowego-konta-outlooka-2010-ze-smartfonem-wm-rozwiazany-5908-t)



Synchronizacja nowego konta Outlooka 2010 ze smartfonem WM (rozwiązany) - PiotrXxx - 11.04.2010 18:24

Witam.
Zainstalowałem na nowo MSO 2010 Beta [w tym Outlooka]. Poza tym połaczyłem swoje dwa konta pocztowe w jedno- ale to raczej nie ma znaczenia przy tym problemie. Chodzi o to, że wcześniej, przy poprzednio zainstalowanym Outlooku, synchronizowałem telefon swój z WindowsMobile. Ale teraz pokazuje mi błąd synchronizacji, ponieważ "uprzednio skonfigurowany został inny profil". Wyświetla się też kod pomocy technicznej: 0x8503001F- w telefonie.
Proszę o pomoc.Uśmiechnięty


RE: Problem z synchronizacją nowego konta Outlooka 2010 ze smartfonem WM. - BuShMaN - 11.04.2010 18:40

Ten błąd występuje w ActiveSync , polecam zresetowanie usług synchronizacji . Jeśli to nie pomoże to skasować konto w WMC i przystąpić do ponownego utworzenia konta na pulpicie z synchronizacją wymaganych przez siebie ostawień nowego profilu .

Mam omnie i900 i na XP miałem podobne jaja , zresetowanie tych usług pomagało Uśmiechnięty , a na 7 co jakiś czas wgrywam rom do pda i zakładam nowe konto w WMC.


RE: Synchronizacja nowego konta Outlooka 2010 ze smartfonem WM - PiotrXxx - 11.04.2010 23:24

Teraz mi troche aż głupio, że takie pytania tu zadaję- kiedy odpowiedź dość oczywista.Wstydniś Ale tak nieraz mam, że robię problem z niczego..Zadowolony Oczywiście, że wystarczyło usunać powiązanie i ustanowić nowe. Ale dzięki za wskazówki.
Problem "prysł"!.Uśmiechnięty