Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem ze robieniem screenshotów - tworzy się ss pulpitu (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem ze robieniem screenshotów - tworzy się ss pulpitu (rozwiązany) (/problem-ze-robieniem-screenshotow-tworzy-sie-ss-pulpitu-rozwiazany-5889-t)



Problem ze robieniem screenshotów - tworzy się ss pulpitu (rozwiązany) - kiska2 - 10.04.2010 20:57

Chciałbym dowiedzieć się jak w Windows 7 można robić zrzuty ekranu z gier wypróbowałem dwa programy


HoverSnap
ScreenHunter


Ale obydwa za każdym razem tworzą mi screen pulpitu a nie gry czy jest jakiś lepszy program albo sposób naprawienia tego błędu?


RE: Problem ze robieniem screenshotów - tworzy się ss pulpitu - War_3_ - 10.04.2010 21:00

A standardowy skrót z gry / printscreen + paint nie działają?
Praktycznie każda gra ma możliwość robić screenshoty...


RE: Problem ze robieniem screenshotów - tworzy się ss pulpitu - kiska2 - 10.04.2010 21:13

Może i działają ale po co robić screena wychodzić z gry i wklejać go do painta i tak za każdym nowym screenem skoro do tej pory używałem HoverSnapa który zapisuje każdy zrobiony screen w wyznaczonym folderze i nie ma potrzeby przerywać gry można robić screeny raz po raz


Dlatego też pytam co takiego się stało że w 7 robi mi screeny pulpitu a nie gry Skoro w XP nie miał takiego problemu


RE: Problem ze robieniem screenshotów - tworzy się ss pulpitu - War_3_ - 10.04.2010 21:14

Pewnie program jest niekompatybilny. Ściągnij najnowszą wersję i zainstaluj. Ewentualnie odpal w trybie zgodności.


RE: Problem ze robieniem screenshotów - tworzy się ss pulpitu - xardas89 - 10.04.2010 21:36

Starszy fraps robi screeny od razu w jpg.
Nowa wersja ma ograniczenie tylko w formacie .bmp.


RE: Problem ze robieniem screenshotów - tworzy się ss pulpitu - kiska2 - 10.04.2010 23:14

(10.04.2010 21:36)xardas89 napisał(a):  Starszy fraps robi screeny od razu w jpg.
Nowa wersja ma ograniczenie tylko w formacie .bmp.

Dzięki Fraps działa bez zarzutu jesteś moim osobistym Jezusem Chrystusem