Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z odinstalowaniem OfficeSAS - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Problem z odinstalowaniem OfficeSAS (/problem-z-odinstalowaniem-officesas-5836-t)



Problem z odinstalowaniem OfficeSAS - PiotrXxx - 08.04.2010 10:08

Witam.
Problem wiąże się z innym problemem, który tu wcześniej opisałem: nie mogłem odinstalować dodatków do MS Office 2010 Beta. Jednak ostatnio użyłem narzędzia Microsoftu Windows Install Clean Up. Programikiem tym odinstalowałem wszelkie pozostałości- wydawałoby się, że bez problemu.. Jednak wcześniej udało mi się odinstalować dźwięki Office'a po wskazaniu ścieżki instalatora- podobnie zrobiłem z Send-a-smile [OfficeSAS.msi]. Jednak tutaj wpierw jakby SaS zainstalował się ponownie, zamiast się odinstalować [choć wyglądał już na odinstalowany- lecz był w Usuń Programy]. Wtedy odinstalowałem go tym Windows Install Clean Up- nie pokazało problemu. Jednak SAS pozostał nadal- nawet po restarcie systemu. Prawdopodobnie dlatego nadal nie mogę ponownie zainstalować MSO 2010 Beta!Zły Pojawia się błąd w trakcie instalacji.
Proszę o pomoc.


RE: Problem z odinstalowaniem OfficeSAS. - trefl - 08.04.2010 10:22

Programy lokują dodatkowo swoje pliki i katalogi w:

c:użytkownicy/nazwa użytkownika/AppData/Locale
c:użytkownicy/nazwa użytkownika/AppData/Roaming
Dokumenty:
ponadto wyczyść pozostałości w rejestrze
uruchom=>otworz wpisz regedit i OK
w rejestrze HCU =>software
w rejestrze HKL =>software
Wyczysc w/w podanych katalogii pliki z nazwa programu


RE: Problem z odinstalowaniem OfficeSAS. - War_3_ - 08.04.2010 13:07

Odinstaluj to Revo Unistalerem, a resztki w innych folderach ccleanerem.


RE: Problem z odinstalowaniem OfficeSAS - PiotrXxx - 11.04.2010 17:59

Nie używałem wymienionych tu programów do deinstalacji. Ale poczyściłem katalogi i rejestr ręcznie, użyłem też Windows Install Clean Up Microsoftu do odinstalowania. Podziałało. Tak więc problem rozwiązany.