Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Win7 nie wykrywa mi możliwosci zainstalowania x64,dlaczego? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Win7 nie wykrywa mi możliwosci zainstalowania x64,dlaczego? (/win7-nie-wykrywa-mi-mozliwosci-zainstalowania-x64-dlaczego-5661-t)



Win7 nie wykrywa mi możliwosci zainstalowania x64,dlaczego? - kurt_hectic - 01.04.2010 10:43

czesc;

chcialem zainstalowac sobie siodemke x64 (oryginalna, pobrana ze szkoly). moj procek to core 2 duo, ktory jest x64, takze ustawilem w biosie bootowanie z dvd i ...nic- plyta nie startuje, nie widze " kliknij cos aby zaczac rozruch" czy jakos tak...

poczytalem w necie i zainstalowalem program, ktory mi skanuje system i sprawdza czy moge miec Windows 7- ten checker od microsoftu. odziwo wyskoczylo mi, ze moge zainstalowac tylko x32 i to "niestandartowo" WTF?

mam kompa stacjonarnego i laptopa i na obu mam x64 procki i na obu wyskoczyla informacja, ze moge miec wersje tylko x32...inaczej- nie bylo nic o x64.

rozumiem, ze wlasnie dlatego mi nie bootowalo plyty, ale dlaczego nie moge miec x64?

konfiguracja:
core 2 duo e6750, plyta glowna MSI (nie umiem sprawdzic jaka dokladnie) 2gb ramu, dysk twardy 500gb, karta graf.: geforce 8600gt


z gory dzieki za odpowiedzi,
pozdrawiam Cool