Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z uruchomieniem XP Mode - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z uruchomieniem XP Mode (/problem-z-uruchomieniem-xp-mode-5571-t)



Problem z uruchomieniem XP Mode - Ratownik - 28.03.2010 13:38

Witam, pobrałem XP Mode ze strony Microsoftu
[urln]http://www.microsoft.com/windows/virtual-pc/download.aspx[/urln]
Wybrałem Windows Ultimate 64bit PL
Ściągnąłem zainstalowałem + Virutal PL + XP Mode update. Wszystko ładnie pięknie. Lecz Jak Ja mam to teraz włączyć.Tam niby gdzie zainstalowałem te XP Mode jest jakiś wirtualny dysk ale nie idzie go odpalić... ocb?


RE: XP Mode - Lalik - 28.03.2010 13:42

Instalujesz virtual pl pozniej, XP mode, a na koniec poprawkę i dopiero wtedy odpalasz XP mode i kończysz konfigurację, wchodzisz we wszystkie programy i będziesz tam miał Zacieszacz


RE: XP Mode - Ratownik - 28.03.2010 13:45

No to luknij sobie na tą stronkę... tam piszę
Download/install this first:*
Windows XP Mode.


RE: XP Mode - Lalik - 28.03.2010 13:47

Napisałam ci jak ja instalowałam, u mnie działa Zacieszacz A doinstalowałeś w ogóle poprawkę ?


RE: XP Mode - Ratownik - 28.03.2010 13:53

No instalowałem poprawkę tzn te Windows XP Mode update tak?
A folder XP Mode wygląda u Mnie tak
[Obrazek: 256e361.jpg]


RE: XP Mode - Lalik - 28.03.2010 14:04

A jakiego masz Windowsa ? Coś masz faktycznie nie tak, powinno to wyglądać jak każdy inny program do uruchamiania a znajduje się w folderze windows virtual PC, we wszystkich programach.


RE: XP Mode - Ratownik - 28.03.2010 14:14

Posiadam wersję Windows 7 Ultimate PL x64.
Włączam ten Windows Virtual PC i pisze, że "Ten folder jest pusty"


RE: XP Mode - Lalik - 28.03.2010 14:19

Zainstaluj to jeszcze raz, ale pamiętaj, że oprócz instalacji xpmode i virtuala jest jeszcze poprawka, zainstaluj według instrukcji, a poprawkę na samym końcu, wygląda na to, że twoja instalacja ma jakiś błąd, ponieważ tak jakby się nie zainstalowało.


RE: Problem z uruchomieniem XP Mode - Ratownik - 28.03.2010 14:28

A może mój procersor nie obsługuje wirtualizacji?
Intel pentium T4300


RE: Problem z uruchomieniem XP Mode - War_3_ - 28.03.2010 14:30

Masz zainstalowane wszystkie ważne aktualizacje Win 7? Wśród nich (bodaj sprzed tygodnia) jest jedna, która pozwala uruchomić i zainstalować XP Mode bez wirtualizacji. A może boisz się antypirackiej aktualizacji ? Zadowolony


RE: Problem z uruchomieniem XP Mode - Lalik - 28.03.2010 14:34

Teraz już nie musi obsługiwać, powinno być tylko tak jak pisze war wszystko zaktualizowane, poza tym kiedyś instalowało się dwa pliki a teraz trzy. Próbowałeś przeinstalować ? O ile dobrze pamiętam jakby miał pirata nie pobrałby plików, chyba tam tez sprawdza legalność choć mogę się mylić Zacieszacz


RE: Problem z uruchomieniem XP Mode - Ratownik - 28.03.2010 14:38

No sprawdza legalność... zresztą nie wiem ale pobierałem ze strony Microsoftu... Mam legalną wersję Windowsa - ostatnio jakoś aktualizowałem Winde z 2tyg. temu...
Zaktualizuje i sprawdzę czy pomogło.
edit://
Jednak aktualizacja była 2dni temu
[Obrazek: 14n2puu.jpg]


RE: Problem z uruchomieniem XP Mode - Lalik - 28.03.2010 14:40

A powiedz mi on ci w ogóle restartuje komputer po tej aktualizacji virtual ?


RE: Problem z uruchomieniem XP Mode - Ratownik - 28.03.2010 14:41

Tak po każdym zainstalowaniu (Najpierw XP Mode, potem Virtual potem ta aktualizacja XP Mode) za każdym razem się uruchamia ponownie.


RE: Problem z uruchomieniem XP Mode - Lalik - 28.03.2010 14:43

Powiem ci, że nie wiem, może napisz w tu-tku o xpmode, jak powtórna instalacja nic nie da, może frezja będzie wiedzieć, powinno działać.
Słuchaj jeszcze jedno mi przyszło do głowy, sprawdź w specyfikacji procesora, bo być może on obsługuje wirtualizację wtedy instalacja tego uaktualnienia może być niepotrzebna ? (uaktualnienia które instalujesz jako ostatnie)


RE: Problem z uruchomieniem XP Mode - Ratownik - 28.03.2010 14:55

Mój procek nie obsługuje wirtualizacji... zainstalowałem program i sprawdziłem
[Obrazek: qyflms.jpg]
Czytałem tutek frezji i instalowałem jak trzeba... i dupa :/


RE: Problem z uruchomieniem XP Mode - Lalik - 28.03.2010 14:59

Pisz bez tych kropek, ponieważ moderatorzy muszą to poprawiać. Mam Jeszcze jeden pomysł nie wiem czy to coś da ale spróbować warto, rozumiem że instalujesz to z konta administratora ? Spróbuj to zrobić w trybie awaryjnym, czasem takie coś pomaga, antywirus wtedy będzie wyłączony.


RE: Problem z uruchomieniem XP Mode - Ratownik - 28.03.2010 15:10

No wiadomo, że z konta Administratora Uśmiechnięty
Ok sprawdzę.