Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem przy bootowaniu Win7 - Brak reakcji - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Problem przy bootowaniu Win7 - Brak reakcji (/problem-przy-bootowaniu-win7-brak-reakcji-5562-t)



Problem przy bootowaniu Win7 - Brak reakcji - Nahai - 28.03.2010 09:15

Witam.
Niedawno postanowiłem przeinstalować swój system Windows XP na Windows 7. Zbootowałem w Biosie, aby pierw czytał(?) z
CD-ROM'u. Po włożeniu płyty do napędu komputer uruchamia się i na dole wyskakuje napis, by wcisnąć dowolny przycisk, a przez to spowoduje się rozruch. Więc ja naciskam przycisk i nic się nie dzieje. Totalny brak reakcji. Po chwili XP uruchamia się normalnie. W Biosie klawiatura chodzi jak należy, a np. w Boot Menu (F12) już się zawiesza. Nie wiem co mam teraz zrobić. Obraz jest dobrze nagrany.. Proszę o pomoc.


RE: Problem przy bootowaniu Windows 7 - Brak reakcji - als3n - 28.03.2010 09:24

Klawiatura na USB czy PS/2 ?


RE: Problem przy bootowaniu Windows 7 - Brak reakcji - Lalik - 28.03.2010 09:29

Stawiałabym jednak na uszkodzony obraz, nie raz było już tak, że po trzecim nagraniu obraz dopiero odpalał i też właściciel zapierał się że obraz jest dobry, nagraj jeszcze raz nośnik najlepiej na innej marce płyt z najmniejszą możliwą prędkością na czas instalacji odepnij od komputera wszytko co niepotrzebne. Jeśli problem nie ustąpi będziemy się zastanawiać dalej.


RE: Problem przy bootowaniu Win7 - Brak reakcji - Nahai - 28.03.2010 09:36

No dobra, ale przez jaki program nagrywać? Nero mam jakiś okrojony, nagrywałem przez Alkohol120% znacie jakiś lepszy? A pod F12 - Boot Menu jak mi się zacina, to + jest pod Hard Disc.. Płyty mam Verbatim, spróbuję jeszcze raz nagrać, ale jakbyście mogli podajcie jakiś dobry program. Ten Windows 7 DVD/USB Tool mi nie działa, bo potrzeba jakiś Image Mastering Api, a na Microsoftu stronie jest on, ale pierw trzeba sprawdzić autentyczność Win, a ja boję się że mam lewego :/
Klawiatura USB


RE: Problem przy bootowaniu Windows 7 - Brak reakcji - Lalik - 28.03.2010 09:38

Nie wspieramy na Forum piractwa więc raczej ci nikt nie pomorze, ja nagrywam nero również okrojoną wersją i nie mam najmniejszych problemów, tyle że tego rodzaju płyty najlepiej nagrywać najwolniej jak się da. A skoro to pirat to sam obraz może być fake Zacieszacz


RE: Problem przy bootowaniu Windows 7 - Brak reakcji - als3n - 28.03.2010 09:41

Klawiatura USB... i tu masz problem, pożycz od znajomego lub jeśli masz klawiaturę na PS/2, wtedy powinno zadziałać Uśmiechnięty