Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Schemat kolorów - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Schemat kolorów (/schemat-kolorow-5559-t)



Schemat kolorów - ElTorro - 27.03.2010 22:49

Witam , mam dziwny problem z tym systemem! dziś zainstalowałem Fallout 3 (gra zaktualizowana) i podczas próby włączenia gry wyskakuje mi w prawym dolnym rogu informacja "Schemat kolorów został zmieniony na podstawowy Windows 7 uruchomiony program jest niezgodny z pewnymi elementami wizualnymi systemu Windows 7" gdy wchodzą zobaczyć o co chodzi to wyskakuje następny komunikat "Następujący program wykonał akcję wymagającą tymczasowej zmiany schematu kolorów windows na podstaowy Windows 7 , Identyfikator procesów (PID) 604 ... System windows automatycznie przywróci schemat kolorów windows Aero gdy ten program lub inne wykonujące podobne akcje przestana działać.Windows zaktualizowany , mam wszystkie directy też (tzn dx9 bo innych nie trzeba) sterowniki do k.graficznej najnowsze , do gry udaje mi się wejść ale w tle wszystko mi lata , tak jak by nieudane wyjście z gry za pomocą przycisku "windows" i gra klatkuje przy 70-80 fps , ten sam komunikat wystąpił podczas uruchomienia 3dmarka06 chociaz ten zadziałał bez wiekszych problemów... moja specyfikacja to i5 750 2,67 , 4gb ram Patriot DDR 3 1600mhz Viper II CL8 (działaja na 1066mhz) płyta głowna MSI p55CD53 , Zasilacz OCZ 600 , dysk 250 gb samsung serial ata II 8mb cache , GTX 275.