Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Dziwny problem - win7 błedy przy instalacji programów - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Dziwny problem - win7 błedy przy instalacji programów (/dziwny-problem-win7-bledy-przy-instalacji-programow-5540-t)



Dziwny problem - win7 błedy przy instalacji programów - walldeck - 27.03.2010 18:16

Witam serdecznie wszytkich.

Od czasu kiedy przesiadłem się z XP na win7 x64 7600 w wersji 6.1 mam mase problemów.
MIanowicie najczęstsze z nich występują podczas instalowania nowy progrogramów. Wtedy to windows podczas instalacji zwraca jakieś błedy CRC, przerywa instalacje z powodou braków jakiś plików pomimo iz instalatorowi wskazuje gdzie one maja konkretnie swoją lokalizację. Ściagniete gry z internetu nagrane na przenośny dysk i wrzucone na mój twardy z reguły powoduja takie błedy. ALe co dziwne z tego samego przenosnego dysku gdzie indziej przenosze na lokalny dysk montuje Deamonem i jest OK. U mnie natomiast po zamontowaniu Deamon tools są błedy. Teraz na przykład próbuje zainstalowac office 2007 i podczas instalacji nie widzi katalogu Enterprise.WW i pliku EnterWW.cab w nim zawartego. Właśćiwie win7 ciagle czepia sie plików CAB i to właśnie na nich sa najcześciej błedy.
Czy ktoś ma jakiś pomysł na to?

pozdrawiam