Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Kopia zapasowa siódemki - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (/dyskusja-ogolna-5-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Kopia zapasowa siódemki (/kopia-zapasowa-siodemki-5463-t)



Kopia zapasowa siódemki - trick - 25.03.2010 00:04

Witam.
Posiadam komputer z zainstalowanym Windowsem 7 Home Premium (wersja 64 bitowa), oraz płytkę dołączoną do komputera z wersją 32 bitową.
Czy istnieje możliwość utworzenia kopii systemu który jest już zainstalowany ? Np. w celu ponownej instalacji po sformatowaniu.
Jeżeli umieściłem to pytanie w niewłaściwym wątku to przepraszam.
Pozdrawiam.


RE: Kopia zapasowa siódemki - procesor - 25.03.2010 05:56

Tak istnieje, na pewno masz coś takiego jak Recovery w menu Mój Komputer. Klikniesz na to i masz proces zapisania tego na płycie.


RE: Kopia zapasowa siódemki - trixo - 25.03.2010 11:02

Start i wpisz kopia zapasowa lub Recovery. Potem wystarczy czytać i postępować zgodnie z instrukcjami Zacieszacz jakie tam piszą a będzie ok.Uśmiechnięty


RE: Kopia zapasowa siódemki - trick - 26.03.2010 17:40

Dzięki Uśmiechnięty Zrobiłem tak jak mówiliście i wszystko jest OK.

Sorry za OFFTOPIC ,ale mam jeszcze jedna krótkie pytanie i nie chce specjalnie zakładać nowego wątku.

Skąd mam wiedzieć jaki serial ma mój zainstalowany Windows ? Na obudowie jest napisany jakiś serial, tylko nie wiem czy dotyczy on systemu który jest już zainstalowany czy systemu 32 bitowego który był dołączony na płycie do komputera.


RE: Kopia zapasowa siódemki - StoProcent - 26.03.2010 18:41

Tam gdzie masz wydajność PC - Właściwości w mój komputer tzn. prawym .
PS: tam masz napisany użyty klucz.