Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Call of Duty 2 - Problem z instalacją - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Call of Duty 2 - Problem z instalacją (/call-of-duty-2-problem-z-instalacja-5375-t)



Call of Duty 2 - Problem z instalacją - gremlin - 21.03.2010 11:52

Witam. Mam taki problem generalnie chcąc sobie zainstalować Call of Duty 2 na moim Windows Seven włączając Autorun wyskakuje "Niezarejestrowana Biblioteka", jak wejdę w płytę i włączę "setup.exe" to wyskakuje "Błąd podczas przeprowadzania transformacji. Sprawdź czy pytanie ścieżki transformacji są prawidłowe. F:\2057.mst". Proszę o Pomoc!


RE: Call of Duty 2 - Problem z instalacją - War_3_ - 21.03.2010 12:08

Skąd masz instalkę? Wydaje mi się, że jest uszkodzona.


RE: Call of Duty 2 - Problem z instalacją - gremlin - 21.03.2010 12:13

Nie, kolega instalował u siebie też na Window Seven i mu wszystko śmiga. Także instalka jest w 100% dobra.


RE: Call of Duty 2 - Problem z instalacją - ihatebuffering - 21.03.2010 12:36

A masz wszystkie aktualizacje systemu ? Niektóre chyba wprowadzają poprawki do programu installshield czy jakoś tak, spróbuj plik setup.exe uruchomić jako administrator i spróbuj w trybie zgodności , PPM właściwości , zgodności i tam zaznaczasz "uruchom jako admin" a potem spróbuj trybów zgodności z vistą lub XP .


RE: Call of Duty 2 - Problem z instalacją - gremlin - 21.03.2010 12:49

Tak wszystkie aktualizacje systemu. Zrobiłem jak poradziłeś niestety cały czas nie działa.


RE: Call of Duty 2 - Problem z instalacją - StoProcent - 21.03.2010 13:21

Może ustaw na W98 ?


RE: Call of Duty 2 - Problem z instalacją - ihatebuffering - 21.03.2010 13:22

Proponuję zgrać obraz płyty na dysk a potem z obrazu spróbować zainstalować grę, to wykluczy problem uszkodzonego nośnika lub napędu. Zrobisz to np alcohol 120% lub nero itp. a zamontujesz potem daemon tools lub power ISO .


RE: Call of Duty 2 - Problem z instalacją - gremlin - 21.03.2010 13:23

Wszystkie możliwości już próbowałem, wydaje mi się, że to coś rejestrach może być tylko nie za bardzo wiem jak się do tego zabrać..


RE: Call of Duty 2 - Problem z instalacją - OLBRZYM1000 - 24.05.2010 13:59

(21.03.2010 13:23)gremlin napisał(a):  Wszystkie możliwości już próbowałem, wydaje mi się, że to coś rejestrach może być tylko nie za bardzo wiem jak się do tego zabrać..

Na płytce jak otworzysz to masz ISScript9. Zainstaluj to po prostu .. To taki dodatek od Activision . Jak będzie działało to napisz mi xD


RE: Call of Duty 2 - Problem z instalacją - yczwał - 24.05.2010 20:50

Kolega OLBRZYM1000 dobrze radzi z tym, że trzeba to poprawić. Po zainstalowaniu ISScript9.exe nie uruchamiać Launch.exe tylko do razu setup.exe, bowiem gdy uruchamiamy lunch' a wyskakuje napis "Niezarejestrowana Biblioteka", a następnie otwierają się po cały ekranie chyba ze sto okien z jakimś błędem i nie da się ich zamknąć bez użycia Menedżera zadań Windows. Natomiast za drugim razem resetuje kompa. Gdy uruchomimy setup.exe instalacja pójdzie ok. Przynajmniej u mnie. Pozdrawiam!

P.S. Taki troszkę głupi ten post, ale może ktoś się nie pomyśli aby uruchomić setup' a.


RE: Call of Duty 2 - Problem z instalacją - bobo10g - 14.11.2010 01:19

Ja mam podobny problem u mnie jest taki sam błąd, ale gdy chciałem spróbować skopiowania na dysk to wyświetlił się błąd z iw_14.iwd.


RE: Call of Duty 2 - Problem z instalacją - ihatebuffering - 14.11.2010 12:49

A próbowałeś instalować ISScript9.exe, a następnie uruchomić setup.exe?


RE: Call of Duty 2 - Problem z instalacją - kapiszon84 - 04.04.2011 21:07

Witam, panowie męcze sie z odpaleniem Call of Duty 2. Zainstalowalem ją przez Setup.exe (wydaje mi sie ze zainstalowałem ją poprawnie) ale jak chce ja odpalić wyskakuje mi komunikat "Please insert the correct DVD-ROM, selekt Ok and restrart application" gre oczywiście staram sie odpalić z płyty. Wiecie jak to ogarnąć?


RE: Call of Duty 2 - Problem z instalacją - War_3_ - 04.04.2011 21:40

Kupić oryginała.


RE: Call of Duty 2 - Problem z instalacją - rdent - 01.09.2011 13:58

Witam
Mam ten sam problem opisze Go może mi pomożecie o co proszę Dziękuję z góry.
Kupiłem Call of Duty 2 (Original),
Instalowałem (Komputer->Call of Duty->Setup.exe
Zainstalowało się jest ok.Jeden gracz działa bez zarzutów ale jeżeli chcę włączyć wersję Multiplayer(Wielu Graczy)
Wychodzi mi błąd o nazwie Program cod2mp_s.exe przestał działać
Bardzo prosze o pomoc.Dziękuję z góry


RE: Call of Duty 2 - Problem z instalacją - rdent - 01.09.2011 13:58

Witam
Mam ten sam problem opisze Go może mi pomożecie o co proszę Dziękuję z góry.
Kupiłem Call of Duty 2 (Original),
Instalowałem (Komputer->Call of Duty->Setup.exe
Zainstalowało się jest ok.Jeden gracz działa bez zarzutów ale jeżeli chcę włączyć wersję Multiplayer(Wielu Graczy)
Wychodzi mi błąd o nazwie Program cod2mp_s.exe przestał działać
Bardzo prosze o pomoc.Dziękuję z góry