Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z usunięciem folderu (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z usunięciem folderu (rozwiązany) (/problem-z-usunieciem-folderu-rozwiazany-5369-t)



Problem z usunięciem folderu (rozwiązany) - arieln - 21.03.2010 09:47

Witam
Mam problem z usunięciem folderu plików którego ścieżka jest następująca komputer - inne - no i ten folder.
Jak najdę na niego kursorem to po naciśnięciu prawym przyciskiem pojawia się tylko takie coś: otwórz albo utwórz skrót, no a nie ma słowa usuń!
A folder ten powstał jak miałem podłączony telefon przez bluetooch w programie nokia pc suite!

Proszę o jakieś wskazówki!


RE: Problem z usunięciem folderu - War_3_ - 21.03.2010 10:00

Spróbuj zainstalować program Unlocker Assistant i nim usunąć.
Jesteś na koncie użytkownika z uprawnieniami administratora czy zwykłego użytkownika?


RE: Problem z usunięciem folderu - arieln - 21.03.2010 10:08

(21.03.2010 10:00)War_3_ napisał(a):  Spróbuj zainstalować program Unlocker Assistant i nim usunąć.
Jesteś na koncie użytkownika z uprawnieniami administratora czy zwykłego użytkownika?

Właśnie zainstalowałem ten program ale on nie startuje bo chyba dlatego, że ja mam wersje 64 bit a on jest na 32 bity.
No a na koncie jestem administratora.


RE: Problem z usunięciem folderu - War_3_ - 21.03.2010 10:14

A uruchamianie w trybie zgodności? Powinien działać, jeżeli ściągnąłeś najnowszą wersję.


RE: Problem z usunięciem folderu - arieln - 21.03.2010 10:17

Jak to zrobić? W tym trybie?


RE: Problem z usunięciem folderu - War_3_ - 21.03.2010 10:24

PPM -> właściwości -> zakładka zgodność -> uruchom w trybie zgodności z Windows ...
Polecam sprawdzić różne możliwości, zaczynając od Visty.


RE: Problem z usunięciem folderu - ihatebuffering - 21.03.2010 10:27

A nie masz go w treyu ? Taka mała różdżka, wtedy klikasz ppm na tym folderze potem tam będzie unlocker ---> akcja ----> usuń i pewnie po resecie PC już tego nie będzie .


RE: Problem z usunięciem folderu - arieln - 21.03.2010 12:10

Już problem rozwiązałem, przyczyna było to, źe ten telefon został zainstalowany w menu bluetooch no i jednocześnie powstał ten folder!
Wystarczyło, że odinstalowałem ten telefon i poszło bez problem!

Ale dzięki za chęci!