Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Nie można uruchomić procesu hosta Windows Virtual PC (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Nie można uruchomić procesu hosta Windows Virtual PC (rozwiązany) (/nie-mozna-uruchomic-procesu-hosta-windows-virtual-pc-rozwiazany-5338-t)



Nie można uruchomić procesu hosta Windows Virtual PC (rozwiązany) - Aspo - 19.03.2010 14:33

Zniesienie wymogu posiadania procesora z sprzętowym wsparciem wirtualizacji w celu korzystania z Trybu Windows XP spowodowało
że zamierzałem uruchomić nową funkcję. Niestety po pobraniu plików , podczas uruchomiania Windows XP Mode, pojawia się
komunikat: " nie można uruchomić procesu hosta Windows Virtual PC" , " wymagana jest wirtualizacja wspomagana sprzętowo".
Jak zrozumiałem nowa wersja Trybu Windows XP nie potrzebuje procesora wspomagającego wirtualizacje.
Gdzie popełniłem błąd ?.Zakłopotany


RE: Nie można uruchomić procesu hosta Windows Virtual PC - Lalik - 19.03.2010 14:40

Masz tam trzy pliki do pobrania najpierw instalujesz xpmode później virtuala a na koniec poprawkę do niego zrobiłeś tak ?


RE: Nie można uruchomić procesu hosta Windows Virtual PC - War_3_ - 19.03.2010 14:45

Może ściągnąłeś wersję, starszą, wymagającą jeszcze wirtualizacji?
Sprawdziłeś to?


RE: Nie można uruchomić procesu hosta Windows Virtual PC - Aspo - 19.03.2010 14:46

Serdeczne dzięki już działa.Proszący Nie pobrałem tego trzeciego pliku.Ale proszę na razie nie zamykać tematu.


RE: Nie można uruchomić procesu hosta Windows Virtual PC - Lalik - 19.03.2010 14:54

Na pewno będzie działać Zacieszacz Miłej zabawy Zacieszacz


RE: Nie można uruchomić procesu hosta Windows Virtual PC - ihatebuffering - 19.03.2010 14:54

OMG to ja dopiero dzisiaj się o tym dowiaduję Zacieszacz Widzę że MS poszedł po rozum do głowy, ale szok że o tym nie wiem a codziennie siedzę na portalu internetowym o tematyce IT.


RE: Nie można uruchomić procesu hosta Windows Virtual PC - War_3_ - 19.03.2010 15:13

Frezadg dziś do opisała, że nie potrzebne już wparcie wirtualizacji przez procesor.


RE: Nie można uruchomić procesu hosta Windows Virtual PC - Aspo - 19.03.2010 15:34

Jeszcze jedno. Czy mam traktować ten Tryb jako autonomiczny system ze wszystkimi konsekwencjami tzn.. nowy antywirus itd..
Coraz bardziej mi się Windows 7 podoba.CwaniakCwaniakZadowolony


RE: Nie można uruchomić procesu hosta Windows Virtual PC - ihatebuffering - 19.03.2010 15:40

Moim zdaniem antywirus tam nie jest potrzebny bo będziesz rzadko kiedy korzystał z XP MODE bo wszystko prawie śmiga na Win 7 Cwaniak wydaje mi się że wirus zanim przejdzie na wirtualizowany system musi ominąć antywirusa ze zwykłego systemu ale nie jestem pewny.


RE: Nie można uruchomić procesu hosta Windows Virtual PC - Lalik - 19.03.2010 16:18

Ja zainstalowałam MS antywira ale faktycznie tak jest, że nie jest to konieczność ponieważ tak na prawdę antywirus systemowy spełnia swoje zadanie. Tyle, że ja ciekawska osóbka jestem Zacieszacz i teraz trochu się bawię Zacieszacz


RE: Nie można uruchomić procesu hosta Windows Virtual PC - Aspo - 19.03.2010 16:52

Proszę o zamknięcie tematu.:shy:


RE: Nie można uruchomić procesu hosta Windows Virtual PC (rozwiązany) - slawektor - 19.03.2010 18:26

(22.11.2009 09:07)frezjadg napisał(a):  MS mówi, że powinieneś zainstalować jakiegoś antywira Uśmiechnięty