Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z Windows movie maker - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Problem z Windows movie maker (/problem-z-windows-movie-maker-5277-t)



Problem z Windows movie maker - matpollack - 16.03.2010 22:53

Witam
Chciałem sobie zainstalować program wmm, zrobiłem to poprzez usługę windows live po ściągnięciu normalnie wszystko się zainstalowało plus jeszcze jakiś parę dodatków wymaganych lecz przy probie odpalenia wyskakiwał błąd o braku biblioteki wmvcore ściągnąłem ją i wrzuciłem do katalogu windows ale program wyświetlił brak następnej biblioteki a mianowicie wmasf postąpiłem tak samo jak wcześniej teraz z kolei wyskakuje błąd, że "nie znaleziono punktu wejścia do procedury wmcreativemaker ...."
Nie wiem co jest nie tak , moja wersja systemu to Windows 7 Ultimate N X86 .
Ten sam błąd wyskakuje w przypadku programu ściągniętego osobno w wersji 2.6 bodajże ...
Macie może jakiś pomysł na przyczynę tego problemu ?

PS
Zaraz ściągnę wersje starsza pod xpeka i w trybie zgodności spróbuje odpalić zobaczymy co będzie ...

Edit
operacja nie powiodła się, chciało żebym instalował cały sp2 do xpeka Zacieszacz

PS2 czy pomoże zainstalowanie aktualizacji ? : (być może jest to spowodowane wersja systemu -N)
[urln=http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=31017ed3-166a-4c75-b90c-a6cef9b414c4&displaylang=pl&Hash=zHgm0rWxkV25nZuljWr96fm1Zh3S%2fHDlhBMwk5MIbV9jIUyLAAOfvrWfd1LdnSdPOA3NqrRvyjdPvSrrn%2bCa1A%​3d%3d#filelist]KLIK[/urln]


RE: Problem z Windows movie maker - StoProcent - 16.03.2010 23:48

Nie czajęę Cię mistrzu , masz XP ? Weź ściągnij jeszcze raz wszystkie pliki tego programu , odinstaluj dobrym programem typu RevoUninstaller żeby nic nie pozostało , i weź najnowsze aktualizacje SP i pozostałe zwykłe aktualizacje pobierz . Może w aktualizacji znajdzie się ten odtwarzacz , nie wiem jak to tam było w XP ale no co mam powiedzieć , do tego ostatniego Edit Uśmiechnięty to mi się wydaje, że masz niedostosowaną wersję bez uaktualnień więc odświeżenie moim zdaniem pomoże.


RE: Problem z Windows movie maker - slump - 17.03.2010 02:45

Tę poprawkę koniecznie zainstaluj, jest ona konieczna do wielu innych aspektów multimedialnych.

Więc zainstaluj ją, a dopiero później pobierz z [urln]http://download.live.com/moviemaker[/urln] program i go zainstaluj.

Jeśli wtedy będą problemy pomyślimy jak je rozwiązać.


RE: Problem z Windows movie maker - matpollack - 17.03.2010 14:54

(16.03.2010 23:48)StoProcent napisał(a):  Nie czajęę Cię mistrzu , masz XP ?

Chyba ktoś nie dokładnie przeczytał mój post wyraźnie napisałem że mam wersje systemu Windows 7 ultimate x86 ...


Ok zaraz sciągne ta aktualizacje i dam znać jakie rezultaty Uśmiechnięty

EDIT
Czy "Dodatki dla Oryginalnego Systemu Windows" wykryja że system jest crackowany ?


RE: Problem z Windows movie maker - slawektor - 17.03.2010 15:18

A jaki masz?


RE: Problem z Windows movie maker - Lalik - 17.03.2010 15:43

Jakby miał legala to by nie pytał Zacieszacz hehe


RE: Problem z Windows movie maker - ihatebuffering - 17.03.2010 15:58

Niestety nie wiemy bo nie mamy cracków Zadowolony