Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Bezpośrednia wymiana plików rozłączanie z internetem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Bezpośrednia wymiana plików rozłączanie z internetem (/bezposrednia-wymiana-plikow-rozlaczanie-z-internetem-5202-t)



Bezpośrednia wymiana plików rozłączanie z internetem - Diuk Zorro - 13.03.2010 23:50

Problem z oprogramowaniem mam taki: Windows 7 professional i uTorrent lub inny program do ściągania torrentów. Problem polega na tym, że po około 10-20 minutach działania programu zasysającego torrenty następuje rozłączenie z internetem i aby go uruchomić ponownie muszę zrestartować kompa. Próbowałem różnych programów zasysających torrenty i żaden nie działa, a może inaczej, każdy zawiesza mi neta. Internet jaki mam to Netia dostarczana za pomocą radia. Aby korzystać z net`u muszę ja kiedyś w starym połączeniu DSL TP SA podać login i hasło. Mogę oczywiście to sobie zapisać i po prostu połączyć się za naciśnięciem przycisku POŁĄCZ, ale muszę coś tam zrobić.


RE: Bezpośrednia wymiana plików rozłączanie z internetem - scarman20 - 14.03.2010 12:53

Rozumiem, że kiedyś korzystałeś z neostrady masz zainstalowany program do łączenia się za pomocą modemu TP a teraz przesiadłeś się na radiówkę i korzystasz ze sterownika do modemu TP? Jeśli dobrze zrozumiałem to musisz odinstalować wszystkie modemy i pozostałości po starych konfiguracjach zainstalować aktualny sterownik do karty WiFi (bo rozumiem że teraz z takiej korzystasz) i wszystko powinno być dobrze.


RE: Bezpośrednia wymiana plików rozłączanie z internetem - Diuk Zorro - 14.03.2010 15:55

Nie, nie, mam Netię od ponad 2 lat, miałem wcześniej XP i nic się nie działo. Mam modem od Netii, a przynajmniej takie coś jak modem nie wielkie szare pudełeczko podłączone do anteny na dachu, dopiero z tego pudełeczka przesyłam kolejnym kablem net do kompa. Jak już mówiłem nic się nie działo przy XP, dopiero cuda wianki zaczęły się dziać przy Windows 7. Odnośnie TP SA chciałem tylko zobrazować jak się łączę z netem, czyli tak jak kiedyś stara DSL`ka z TP SA.