Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
skojarzenie 64-bitowej wersji SMPlayer w wersji przenośnej z plikami multimedialnymi - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: skojarzenie 64-bitowej wersji SMPlayer w wersji przenośnej z plikami multimedialnymi (/skojarzenie-64-bitowej-wersji-smplayer-w-wersji-przenosnej-z-plikami-multimedialnymi-51850-t)



skojarzenie 64-bitowej wersji SMPlayer w wersji przenośnej z plikami multimedialnymi - lukowand - 29.09.2024 13:54

Korzystam z dwóch komputerów z 64-bitowym Windows 7 Professional. W jednym z nich umieściłem na dysku lokalnym program wskazany powyżej i bez trudu udało mi się skojarzyć z nim dowolne pliki multimedialne. W drugim z rzeczonych komputerów z nieznanych mi powodów nie da się uzyskać identycznego efektu. Pomimo wielokrotnych prób, na liście dostępnych skojarzonych programów, SMPlayer się nie pojawia. Dodam jeszcze, że problem nie występuje w przypadku przenośnych wersji VLC oraz MPC-HC. W świetle zebranych informacji skłaniam się ku przypuszczeniu, że problem spowodowany jest jakąś przeszkodą w rejestrze systemu. Czy mógłbym prosić o wskazanie sposobu rozwiązania opisanego problemu?[/font]


RE: skojarzenie 64-bitowej wersji SMPlayer - kogiel - 04.10.2024 12:06

A próbowałeś ze starszą wersję tego programu?
Może w tym bardziej tkwi problem. Nic innego mi nie przychodzi do głowy.
W sumie mogę Ci zaproponować jedynie serwis komputerowy Skylap.


RE: skojarzenie 64-bitowej wersji SMPlayer - lukowand - 04.10.2024 15:39

(04.10.2024 12:06)kogiel napisał(a):  A próbowałeś ze starszą wersję tego programu?
Może w tym bardziej tkwi problem. Nic innego mi nie przychodzi do głowy.
W obu komputerach z Windows 7 Pro zapisana jest ta sama wersja programu SMPlayer.