Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Spotify nie uruchamia się w wersji Ultimate systemu Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Spotify nie uruchamia się w wersji Ultimate systemu Windows 7 (/spotify-nie-uruchamia-sie-w-wersji-ultimate-systemu-windows-7-51788-t)



Spotify nie uruchamia się w wersji Ultimate systemu Windows 7 - Robertnewman - 24.02.2021 14:00

Cześć przyjaciele. Z powodu pewnych problemów nie mogę uruchomić Spotify na komputerze z systemem Windows 7, po prostu wyświetla się komunikat „Ups! Coś poszło nie tak, Spotify ”. Nie mam pojęcia, dlaczego tak się dzieje i jak rozwiązać ten problem. Wszelkie sugestie będą mile widziane.


RE: Spotify nie uruchamia się w wersji Ultimate systemu Windows 7 - Robertnewman - 25.02.2021 07:27

Tak więc znalazłem to w Internecie po dłuższym wyszukiwaniu. Wszystko, co musiałem zrobić, to zmienić adres w Spotify na adres rozliczeniowy abonamentu rodzinnego, który subskrybował mój brat.