Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Dziwny start systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Dziwny start systemu (/dziwny-start-systemu-51741-t)



Dziwny start systemu - jacek20a - 07.11.2019 18:53

Witam Wszystkich,mam problem ze startem systemu,w tym filmiku
widac o co chodzi.Prosze o pomoc,sam sobie nie poradze.Pozdrawiam.Dodam ze od tego czasu system zaczal swirowac.np.wlaczam All Playera i z oknem aplikacji wyskakuje okienko o tresci"czy chcesz usunac skrot do tego programu".Klikam na nie kilkanascie razy i zero reakcji,to samo w przypadku kazdej innej aplikacji.Przepraszam za brak polskich liter,tego rowniez nie mam


RE: Dziwny start systemu - LadyInBlue - 08.11.2019 13:14

Przeskanuj komputer Malwarebytes i AdwCleanerem, usuń co znajdą.


RE: Dziwny start systemu - jacek20a - 08.11.2019 17:14

https://drive.google.com/file/d/14rBT-4m9a1dUecuajmAP9De3hNs2ppA_/view?usp=drivesdk zrobiłem skan systemu poleceniem sfd/scannow i wyszło mi to jak na powyższym linku.Zrobiłem skanowanie oboma programami,niestety niczego nie wykryły.Prosze o jakieś pomysły,nie mam już sił do niego.


RE: Dziwny start systemu - LadyInBlue - 08.11.2019 21:10

Takie pytanie, czy instalowałeś bądź deinstalowałeś coś? Miałeś jakąś aktualizację?


RE: Dziwny start systemu - jacek20a - 09.11.2019 09:32

Witam,zero instalacji nowych programów oraz ich usuwania,żadnych aktualizacji nie pobierałem,jedynie co to google chrome zaktualizowało się do najnowszej wersji.Po tym jak już laptop zaczął świrować zrobiłem przywracanie systemu jak i rejestru programem"wise registry cleaner",niestety niczego to nie poprawiło,jak szalał tak dalej szaleje.


RE: Dziwny start systemu - LadyInBlue - 09.11.2019 13:08

Pokaż screen z CrystalDiskInfo.


RE: Dziwny start systemu - jacek20a - 09.11.2019 13:56

Screen z crystal disk infohttps://drive.google.com/file/d/1Gc94NCuY-sF9C7OfmO8PX4xnOAd7QV0d/view?usp=sharingDodam ze taki stan dysku mam od przeszlo roku i nigdy nie mialem problemow z niestabilnie dzialajacym systemem,wyglada mi to na wirus,sam juz nie wiem,nic mi innego do glowy nie przychodzi.


RE: Dziwny start systemu - LadyInBlue - 09.11.2019 20:34

Moim zdaniem ta ilość realokowanych sektorów powoduje twoje problemy. Prawdopodobnie zaczęła się ostatnio zwiększać i stąd jest ten komunikat.


RE: Dziwny start systemu - eryk93 - 10.11.2019 13:56

Można by zrobić jeszcze pełny error scan programem HDTune, ale jak zresztą widać, dysk wymaga wymiany Cwaniak


RE: Dziwny start systemu - jacek20a - 11.11.2019 10:42

Jakiś czas temu,może z rok robiłem screna z programu HDtune i wtedy ta ilość relokowanych sektorów była dość spora.Chyba mówie,miałem tego screna i usunąłem go wtedy a teraz by się przydał.Ale to chyba raczej nie ma znaczenia bo od wczorajszego popołudnia stał się chyba"cud",wszystko wróciło do normy,zero mulenia,żadne okienka już samoczynnie nie wyskakują.Dziękuje wszystkim za zainteresowanie tematem i pomoc.PozdrawiamUśmiechnięty


RE: Dziwny start systemu - eryk93 - 11.11.2019 14:51

Nie zamykaj wątku, bo problem wystąpi ponownie i będzie występował częściej aż siądzie ci całkiem ten dysk, posłuchaj się choć tutaj i zrób backup danych z tego dysku póki działa Cwaniak


RE: Dziwny start systemu - jacek20a - 12.11.2019 14:21

Tak,cały dysk D filmyetc.mam skopiowany na zewnętrznym twardym dysku,tak samo kopie zapasową systemu i inne pierdoły.Tak że jak już obecny dysk padnie to nie będzie problemu z przywróceniem wszystkiego na świeżym dysku.Pozdrawiam.


RE: Dziwny start systemu - LadyInBlue - 12.11.2019 20:34

To dobrze, że masz kopie Uśmiechnięty


RE: Dziwny start systemu - jacek20a - 14.11.2019 11:45

Z kopią zapasową jest jak dajmy na to z olejem w silniku lub w głowie,bez tego daleko nie zajedzieszCwaniak


RE: Dziwny start systemu - eryk93 - 15.11.2019 17:02

Mądre słowa Cwaniak