Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Poczta usługi Windows Live - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Poczta usługi Windows Live (/poczta-uslugi-windows-live-51722-t)



Poczta usługi Windows Live - mauri - 27.06.2019 10:35

Po uruchomieniu Poczta usługi Windows Live --> Strona Główna -->Wysyłanie.Odbieranie -->Wszystkie konta - od zawsze uruchamiało mi się okienko z postępem odbioru na poszczególnych kontach. Ten mechanizm zniknął, postęp odbierania mruga tylko w prawej dolnej części strony Live Mail. Czy to da się przywrócić?

I inny kłopot: miałem w tejże Live Mail kilka bardzo ważnych maili. Pewnego dnia zniknęło wszystko i częściowo (tylko częściowo!) odnalazło się w jakimś folderze Windows; piszę " w jakimś" bo po skopiowaniu tych maili do osobnego folderu - na wszelki wypadek - tamte gdzieś znów przepadły! Pamiętam tylko, że w nazwie tego wcześniejszego podfolderu Windows było coś jakby "dawne dokumenty Poczty Live..." lub coś podobnego.

Czy byłby ktoś uprzejmy podpowiedzieć co się z tym wszystkim dzieje?

Pozdrawiam...


RE: Poczta usługi Windows Live - Shark - 17.09.2019 02:14

Witam...

Ad. 1 'od zawsze uruchamiało mi się okienko z postępem odbioru na poszczególnych kontach' nie zawsze jest widoczne, gdyz pracuje w tle oraz mozna je ukryc lub zatrzymac, co mozliwe ze zrobiles Cwaniak .

Najlepiej patrzyc w dolny pasek programu w rogu prawej strony i tam kliknij tzn. przed praca w trybie online/offline i wyskoczy Ci OKNO o ktorym piszesz.


Ad 2 'Live Mail kilka bardzo ważnych maili. Pewnego dnia zniknęło wszystko i częściowo (tylko częściowo!) '

- mi tak jedne cale konto pocztowe zniklo z Windows Live Mail ;/ znalazlem tylko szczatki folderow i troche emailow - mozliwe, ze firma od poczty miala spora awarie na serwerze i wywalilo konto mi przy okazji z programu Windows Live Mail - pisalem do nich i cisza grobowa ;/ od sporego czasu... ale tez dziwne to co sie stalo bo poczte mialem na POP3, ktorej dzialanie zostawia wiadomosci-skrzynke na Dysku hmmm... jak ktos cos mial podobnie i zna rozwiazanie to daj znac - dzieki! Zdezorientowany