Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nie ma nazw dysków w eksplorerze natomiast w zarządzaniu dyskami są - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Nie ma nazw dysków w eksplorerze natomiast w zarządzaniu dyskami są (/nie-ma-nazw-dyskow-w-eksplorerze-natomiast-w-zarzadzaniu-dyskami-sa-51720-t)



Nie ma nazw dysków w eksplorerze natomiast w zarządzaniu dyskami są - andrew0803 - 29.05.2019 20:44

Mam taki sam problem jak Stop 1990 , a mianowicie "
Wcześniej na starym systemie używałem USBFix'a i powstało tzw. szczepienie dysków USBFix-em. Te falsyfikaty autorun.inf w root dysków mogą powodować właśnie zanik etykiet. To szczepienie usuwa program MKV. Od ręki pomogł
" Niestety nie wiem co to za program MKV . Może ktoś mi podać jaki to program , bo MKV niestety nie znalazłem. Zauważyłem że dyski usb są w eksplorerze podwójne.

odnośnie podwójnych dysków usb znalazłem coś takiego

"HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Desktop\NameSpace\DelegateFold​ers

następnie usuń klucz:

{F5FB2C77-0E2F-4A16-A381-3E560C68BC83}" ' to działa