Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Szukam sterownika dla asmax 11Mbps wirless lan pci adapter pci-311b - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Szukam sterownika dla asmax 11Mbps wirless lan pci adapter pci-311b (/szukam-sterownika-dla-asmax-11mbps-wirless-lan-pci-adapter-pci-311b-5170-t)



Szukam sterownika dla asmax 11Mbps wirless lan pci adapter pci-311b - 2vaco2 - 12.03.2010 21:06

Jestem tu nowy i mam problem. Dzisiaj właśnie kupiłem nowego kompa z Windows 7 i jak podłączyłem swoją kartę sieciową to system ją widzi ale jest taki żółty znaczek na niej, że jest problem. Coś tam pisze, że chyba sterowniki czy coś. Wcześniej na XP tylko wkładałem i się sama instalowała i działała poprawnie. Moja karta (tak pisze coś na niej) asmax 11Mbps wirless lan pci adapter pci-311b
Gdzie mogę znaleźć takie stery?
Proszę o pomoc
(jak był taki temat to bardzo przepraszam ale ten sprzęt co teraz siedzę na nim chwilowo ma problemy nawet z przewijaniem stron na necie i ciężko się z nim pracuje :/. Szukałem dużo na necie i nic nie znalazłem co by mi było pomocne).


RE: Problem ze sterownikami karty sieciowej - slump - 13.03.2010 00:13

Z tego co piszesz wynika, że masz po prostu nieaktualne sterowniki.

Zapoznaj się i zastosuj to co o programie DriverMax pisze tu: Szukanie i aktualizacja sterowników oraz identyfikacja sprzętu (porada) a Twoje wszystkie opisane problemy ustąpią.

Jeśli czegoś nie rozumiesz lub chcesz aktualizację sterowników przyśpieszyć, wyślij mi pw ze swoim nr. gg a pomogę.


RE: Szukam sterownika dla asmax 11Mbps wirless lan pci adapter pci-311b - 2vaco2 - 13.03.2010 09:36

Właśnie szukałem dość długo sterowników do tej karty i nic nie znalazłem pod win7.
Ten DriverMax musi być dobry ale nie dla mnie ponieważ nie mogę się połączyć z netem na nowym kompie a inaczej to chyba nie da rady...


RE: Szukam sterownika dla asmax 11Mbps wirless lan pci adapter pci-311b - slump - 13.03.2010 21:41

Spr. tego: [urln]ftp://ftp.asmax.pl/pub/sterowniki/wrls_pci_311b/RT2460_2.01.00.zip[/urln] jak nie pomoże to wysłałem Ci na gg wiadomość i czekam.