Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Komunikat dotyczący aktualizacji do Win 10. Jak się go pozbyć ? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Komunikat dotyczący aktualizacji do Win 10. Jak się go pozbyć ? (/komunikat-dotyczacy-aktualizacji-do-win-10-jak-sie-go-pozbyc-51688-t)



Komunikat dotyczący aktualizacji do Win 10. Jak się go pozbyć ? - roman1955 - 16.05.2018 18:47

Zaktualizowałem Windows 7 do windows 10. Po pewnym czasie zrezygnowałem z windows 10 i powróciłem do Windows 7. Od tego czasu (trwa to prawie rok) ciągle wyświetla komunikat
[Obrazek: 0318517fc8be846bmed.jpg]
Jak można się go pozbyć?
pozdrawiam
Romek


RE: Komunikat dotyczący aktualizacji do Win 10. Jak się go pozbyć ? - beabea - 21.05.2018 09:44

Po co w ogóle wstawiać zrzut, skoro i tak prawie nic na nim nie widać?
Pewnie trzeba odznaczyć/ukryć (nie pamiętam dokładnie, bo od dawna mam wyłączone aktualizacje) tę aktualizację w Windows Update i być może też jakąś odinstalować w Panel sterowania -> Programy i funkcje -> Wyświetl zainstalowane aktualizacje


RE: Komunikat dotyczący aktualizacji do Win 10. Jak się go pozbyć ? - stens - 27.05.2018 09:15

Po prostu, wyłącz w usługach "Windows update" skasuj wszystko w folderze "C:\Windows\SoftwareDistribution" i włącz usługę z powrotem. Reset.