Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Otwarcie jednego programu w kilku oknach - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Otwarcie jednego programu w kilku oknach (/otwarcie-jednego-programu-w-kilku-oknach-51614-t)



Otwarcie jednego programu w kilku oknach - sfinx - 13.10.2017 17:24

Cześć!
Szukam po necie, ale nie mogę znaleźć metody na otwarcie jednego programu w kilku oknach. Chciałbym mieć otwarte np dwa bestplayery. Nie da się... Gdzieś piszą, że kliknięcie myszą przy wciśniętym shifcie daje taki rezultat, ale nie, nie daje.
Pomożecie?


RE: Otwarcie jednego programu w kilku oknach - beabea - 13.10.2017 20:06

Też miałam ten problem z BestPlayerem (pomimo zaznaczenia odpowiedniej opcji), ale to akurat wina tego programu. Po prostu od dawna nie jest aktualizowany i na Win 7 nie działa do końca prawidłowo. Ja po prostu skopiowałam sobie aplikację na inną partycję, tak że mam teraz dwie i dzięki temu mogę otworzyć 2 okna


RE: Otwarcie jednego programu w kilku oknach - sfinx - 14.10.2017 22:59

Dziękuję za odpowiedź.
Tyle, że to się nie tyczy jedynie BestPlayera. Ok, BestPlayer nie jest aktualizowany, ale inne nowsze programy też się nie otwierają podwójnie.
Macie jakiś patent?


RE: Otwarcie jednego programu w kilku oknach - beabea - 15.10.2017 05:32

Z innymi programami nie mam takiego problemu. Tzn. nie wszystkie programy mają taką opcję, ale te które mają, to u mnie otwierają się w kilku oknach. Sprawdzałam Notatnik systemowy, WordPad, Inkscape, GIMP, Cinema Player, Firefox, Paint, Systemową przeglądarkę fotografii - wszystkie te programy mogę otwierać w wielu oknach jednocześnie, ale np. pliki PDF otwierają mi się w jednym oknie (w różnych kartach), bo tak sobie ustawiłam w swojej przeglądarce PDF. Z jakimi konkretnie programami masz problem?


RE: Otwarcie jednego programu w kilku oknach - sfinx - 15.10.2017 21:47

Format Fctory 3.0.1
Audiochecker 2.0
AIMP v 4.01
Aiseesoft Total Video Converter Platinum 7.1.38


RE: Otwarcie jednego programu w kilku oknach - beabea - 16.10.2017 20:50

Oj, to nie mam żadnego z nich Smutny Do filmów używam Avidemux, Any Video Converter i MKVToolNix, a jako odtwarzacza BestPlayera i PotPlayera


RE: Otwarcie jednego programu w kilku oknach - sfinx - 17.10.2017 11:43

No trudno, najwyraźniej muszę z tym żyć Cwaniak
Dziękuję i życzę miłego dnia!