Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Pusty niebieski ekran przy próbie załadowania systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Pusty niebieski ekran przy próbie załadowania systemu (/pusty-niebieski-ekran-przy-probie-zaladowania-systemu-51613-t)



Pusty niebieski ekran przy próbie załadowania systemu - blackcats - 13.10.2017 09:29

Witam,
kilka dni temu usunęłam mamie drukarkę i zrestartowałam kompa (laptop Acer, Windows 7). Niestety od tego czasu wyrzucało mi błąd 0xc00000e9 (inf. "nie można załadować systemu windows, ponieważ nie ma pliku rejestru systemowego lub jest on uszkodzony". Nie można wejść nawet w tryb awaryjny. Próbowałam zadziałać partycją recovery, ale alt+f10 nie działa (podglądałam w mini XP, ze partycja jest aktywna). Nie mam zadnych recovery CD ani Windows CD itp. Zgodnie z zaleceniami jakiegos filmu na youtube uzylam Easy Recovery. Od tej pory system wydaje siestartowac, ale pojawia się pusty niebieski ekran.... I stoi w miejscu....


Przeszukane już różne fora, ale nadal nie mogę sobie poradzić .
Bardzo proszę o pomoc


RE: Pusty niebieski ekran przy próbie załadowania systemu - Illidan - 20.12.2017 02:26

No to chyba usunąłeś coś więcej niż tylko sterownik do drukarki.Czy temat nadal aktualny?Tu bym postawił jak nic innego nie działa na instalacje systemu,jako uaktualnienie bez formatowania dysku.