Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
samoczynne wylogowywanie - problem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (http://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Pozostałe systemy Windows (/pozostale-systemy-windows-31-f)
+--- Wątek: samoczynne wylogowywanie - problem (/samoczynne-wylogowywanie-problem-51589-t)samoczynne wylogowywanie - problem - sojer - 11.09.2017 22:21

Witam.
Mam pod swoją opieką komputery z Windows 10. Najnowsze aktualizacje, wszystko na licencjach, antywirus. Zakładam konto użytkownika z imienia i nazwiska, a następnie użytkownik wpisuje sobie swoje hasło. Po restarcie, podczas logowania się do konta użytkownika, po wybraniu imienia i nazwiska z lewej strony ekranu i wpisaniu hasła następuje natychmiastowe wylogowanie się zamiast zalogowania.
Wcześniej zakładałem bez problemu konta na tych komputerach, które funkcjonują do dzisiaj. Czy to jedna z aktualizacji Microsoftu znowu rozwala system?
Czy zna ktoś ten problem i jak sobie z tym poradzić?
Pozdrawiam.


RE: samoczynne wylogowywanie - problem - LadyInBlue - 12.09.2017 08:30

Może spróbuj cofnać system do daty sprzed tej ostatniej aktualizacji i zobacz czy problem występuje.


RE: samoczynne wylogowywanie - problem - sojer - 17.09.2017 20:16

Tak się złożyło, że mam jeden komputer w pracowni, gdzie większość aktualizacji nie chce się instalować i tam faktycznie nie mam problemu z zakładanymi kontami. Jednak to nie jest rozwiązanie by cofać aktualizacje kilka miesięcy wstecz bo Microsoft nie potrafi przetestować kolejnych swoich łat dla poprawnego działania systemu.
Nie wyobrażam sobie też spędzić setki godzin przy kompie aby się zorientować która aktualizacja powoduje błąd samoczynnego wylogowywania się z konta.
Może jest jeszcze inny sposób