Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
! Reinstalacja lub usunięcie przerwanej w trakcie instalacji poprawki KB3212646 ! - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: ! Reinstalacja lub usunięcie przerwanej w trakcie instalacji poprawki KB3212646 ! (/reinstalacja-lub-usuniecie-przerwanej-w-trakcie-instalacji-poprawki-kb3212646-51434-t)



! Reinstalacja lub usunięcie przerwanej w trakcie instalacji poprawki KB3212646 ! - unpublished - 10.04.2017 11:27

Witam,

Mam problem, z odinstalowaniem zbiorczej aktualizacji styczniowej KB3212646 (Windows 7 SP1 x64). W trakcie końcówki instalacji doszło do przerwy w zasilaniu i obecnie nie mogę tego pakietu odinstalować nawet manualnie ”wusa /uninstall /KB:3212646”, gdyż wyskakuje błąd 0x80073712 z informacją „Magazyn składników jest uszkodzony”. Ponownie zainstalować również nie mogę, gdyż system twierdzi, iż ta poprawka jest już zainstalowana, a punkty przywracania systemu nie działają, wywalając komunikat o błędzie. Muszę coś z tym zrobić, gdyż komputer zawiesza mi się na niektórych programach, a niektórych wcale nie mogę uruchomić.

Bardzo proszę o wszelką KONSTRUKTYWNĄ pomoc, celem odinstalowania (w rejestrze są dziesiątki wpisów odnośnie tej poprawki), lub ponownej jej instalacji „na siłę”, tak by została zainstalowana do końca poprawnie.

Dziękuje i pozdrawiam.

PS. Gdzie jest ten magazyn składników i jak się one nazywają, to skopiuje może z innego komputera?



RE: ! Reinstalacja lub usunięcie przerwanej w trakcie instalacji poprawki KB3212646 ! - beabea - 10.04.2017 19:22

Może spróbuj za pomocą Revo Uninstaller Pro? Można sobie pobrać triala.