Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Brak dźwięku po podłączeniu kablem HDMI (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Brak dźwięku po podłączeniu kablem HDMI (rozwiązany) (/brak-dzwieku-po-podlaczeniu-kablem-hdmi-rozwiazany-5135-t)

Strony: 1 2


RE: Brak dźwięku po podłączeniu kablem HDMI (rozwiązany) - ihatebuffering - 13.03.2010 22:26

Wcześniej ktoś mu źle doradził żeby połączyć kartę graficzną z płytą główną kabelkiem SPDIF (tylko 2 piny !) do wtyczki ale tej którą się podłącza CD-Rom do płyty głównej (wtyczka ma kształt i 3 piny), a ta do służąca do połączenia karty graficznej to tylko 2 piny wystające z pcb płyty głównej. Wydaje mi się, że kolega zrobił to na odwrót a potem się zorientował jak to ma być.


RE: Brak dźwięku po podłączeniu kablem HDMI (rozwiązany) - BOBI2006 - 13.03.2010 22:57

Podłączyłem pod gniazdo SPDFI _0 oraz w menadżerze Realtek odhaczyłem w digital out tryb przekazanie wejścia SPDIF do wyjścia SPDIF i dźwięk się pojawił.