Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak włączyć połączenie z routerem, gdy się wyłączy radio wireless. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Jak włączyć połączenie z routerem, gdy się wyłączy radio wireless. (/jak-wlaczyc-polaczenie-z-routerem-gdy-sie-wylaczy-radio-wireless-51318-t)



Jak włączyć połączenie z routerem, gdy się wyłączy radio wireless. - greblinka - 11.02.2017 22:52

Witam. Otóż dzisiaj gdy weszłam na stronę mojego routera (nie wiem czy to strona routera, ale wpisalam ten IP 192.168.1.1 jest to router z asusa) i tam bylo napisane radio wireless to ja je wyłączyłam i nie wiem co sie dzieje. gdy próbuję wejsc ponownie na tą stronę wyskakuje mi powiadomienie ze witryna jest nieosiagalna. teraz nie wiem jak z powrotem włączyc to radio. dodam ze podczas gdy nie mam tego polaczenia z routerem uzywam mojego internetu z telefonu.


RE: router - LadyInBlue - 11.02.2017 23:00

Wyłączyłaś sobie moduł wifi. Aby to naprawić musisz połączyć router z komputerem kablem LAN i znowu wpisać adres strony konfiguracyjnej routa i włączyć moduł wifi.


RE: router - greblinka - 11.02.2017 23:01

ten kabel LAN jest dołączony do routera?


RE: Jak włączyć połączenie z routerem, gdy się wyłączy radio wireless. - LadyInBlue - 11.02.2017 23:07

U mnie przy routerze był kabel LAN.