Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z reinstalacją - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z reinstalacją (/problem-z-reinstalacja-51228-t)



Problem z reinstalacją - sharki1292 - 14.01.2017 12:28

Cześć

Przed naposaniem tego posta dużo szukałem i nie znalazłem odpowiedzi żadnej.

Posiadam laptopa marki Compal model JHL90.
Mam na nim wgranego Windows 7 ,niestety po zakupie zapomniałem zrobić kopie zapasową.
Laptop sie strasznie dlugo uruchamia,zacina,muli nawet żeby wejść w google chroma musze poczekać z 2 min zanim sie przeglądarka włączy...,a nie posiadam płyty do niego jak i partycji recovery, no i jeszcze sprawdzałem spód laptopa i naklejke też ktoś zdrapał. Podejrzewam ,że system jest to pirat i został aktywowany kluczem z neta...

Jeżeli ktoś jest mi wstanie poradzić/doradzić/pomóc to bardzo prosze o wypowiedź.

Z góry wielkie dzięki


RE: Problem z reinstalacją - jacek20a - 14.01.2017 18:12

Jakie jest zużycie cpu i ramu przy wyłączonych aplikacjach?Jeśli wysokie to wejście do monitora zasobów i sprawdzić który proces/usługa nadmiernie obciąża system.Jeśli to proces svchost za to odpowiada to prosze wyłączyć usługe windows update,ona prawdopodobnie zamula system i sprawdzić czy coś się polepszyło.W ostateczności pełny skan adw cleaner-em,jak coś znajdzie to wywalić.

Jakie jest zużycie cpu i ramu przy wyłączonych aplikacjach?Jeśli wysokie to wejście do monitora zasobów i sprawdzić który proces/usługa nadmiernie obciąża system.Jeśli to proces svchost za to odpowiada to prosze wyłączyć usługe windows update,ona prawdopodobnie zamula system i sprawdzić czy coś się polepszyło.W ostateczności pełny skan adw cleaner-em,jak coś znajdzie to wywalić.