Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nie działający internet w aplikacjach/programach. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Nie działający internet w aplikacjach/programach. (/nie-dzialajacy-internet-w-aplikacjach-programach-51025-t)



Nie działający internet w aplikacjach/programach. - Maxxxxior - 17.11.2016 00:27

Witam, mam problem, ponieważ działa mi normalnie internet, tylko w aplikacjach takich jak np. instalki, patchery w grach itp. to tam mi nie działa :/ Nie wiem czym to jest spowodowane. Proszę o pomoc. (Nie wiem czy w dobrym dziale dodałem temat, jeśli w złym to proszę o przeniesienie)


RE: Nie działający internet w aplikacjach/programach. - LeV - 17.11.2016 19:47

Wszystko z karta sieciowa jest dobrze? Resetowales modem? Jestes podlaczony przez wi fi jesli tak to podlacz sie przez kabel od internetu.


RE: Nie działający internet w aplikacjach/programach. - Maxxxxior - 19.11.2016 12:16

(17.11.2016 19:47)LeV napisał(a):  Wszystko z karta sieciowa jest dobrze? Resetowales modem? Jestes podlaczony przez wi fi jesli tak to podlacz sie przez kabel od internetu.

Karta sieciowa jest wbudowana w płytę główną. Jestem aktualnie podłączony za pomocą kabla do ethernetu i przez wifi, w razie problemów podczas gry sieciowej, kiedy potrzeba ciągłej transmisji danych(tzn. żeby mi nie przerwało dostępu do internetu)