Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Karta sieciowa nie wykrywa sieci. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Karta sieciowa nie wykrywa sieci. (/karta-sieciowa-nie-wykrywa-sieci-50923-t)



Karta sieciowa nie wykrywa sieci. - bowany - 16.10.2016 22:12

Witam
Karta sieciowa (Realtek 8185 Wireless Device) nie wykrywa żadnej sieci. System pokazuje że karta jest podłączona, sterowniki zainstalowały się same, gdy chce je aktualizować pokazuje że zainstalowane są najnowsze. Karta sieciowa kilka dni temu znajdowała się w innym komputerze z takim samym systemem (WIN7 x64) i działała normalnie. Gdy uruchamiam diagnostykę sieci, faktycznie wykrywa jakiś problem (Problem z kartą sieci bezprzewodowej albo punktem dostępu) ale nic z tym nie robi. Jedyne co mi jeszcze przychodzi na myśl to to, że w BIOSIE coś może być zablokowane, ale za bardzo się na tym nie znam, tym bardziej że płyta główna to GIGABYTE H81M-S2PV, a tam BIOS jest jakiś inny niż to co dotychczas widywałem. Ma ktoś jakiś pomysł?

PS.Automatycznie zainstalowały mi się sterowniki z 2006 roku, gdy chciałem je aktualizować to pokazywało, że są to aktualne sterowniki, ale w necie znalazłem jakieś z 2009 roku, zainstalowałem je i teraz pokazuje mi że te są aktualne. Sieci nadal nie wykrywa.