Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Błędy przy tworzeniu kopii zapasowej w Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Błędy przy tworzeniu kopii zapasowej w Windows 7 (/bledy-przy-tworzeniu-kopii-zapasowej-w-windows-7-5078-t)



Błędy przy tworzeniu kopii zapasowej w Windows 7 - czarekpl - 08.03.2010 19:15

Witam.
Przy tworzeniu kopii zapasowej w Win 7 pokazują się następujące błędy:


Backup encountered a problem while backing up file C:\Windows\System32\config\systemprofile\.gstreamer-0.10. Error:(The system cannot find the file specified. (0x80070002))
Backup encountered a problem while backing up file C:\Windows\System32\config\systemprofile\.gstreamer-0.10. Error:(The system cannot find the file specified. (0x80070002))
Backup encountered a problem while backing up file C:\Windows\System32\config\systemprofile\Music\Playlists. Error:(The system cannot find the path specified. (0x80070003))



Co to oznacza i jak temu zapobiec??

Pozdrawiam
Czarek


RE: Błędy przy tworzeniu kopii zapasowej w Windows 7 - 7Marcin6 - 08.03.2010 19:41

Nie pomogę Ci za bardzo w tworzeniu kopi przez Windows. Sam miałem z tym spore problemy. Nawet ang.suport microsoftu 'prawi zbyt zawile'. Prawdę mówiąc to w 100% poprawnie można zrobić na świeżym systemie. A robisz na jakim nośniku tą kopię?
Ja u siebie rozwiązałem to wyłączając powiadomienia o kopi zapasowej i zainstalowałem [urln=http://www.paragon-software.com/home/db-express/]Paragon Backup and Recovery[/urln] <-klik


RE: Błędy przy tworzeniu kopii zapasowej w Windows 7 - slump - 09.03.2010 01:05

Wyklucz problematyczne lokalizacje z kopii i powinno być ok.


RE: Błędy przy tworzeniu kopii zapasowej w Windows 7 - mietek5 - 06.04.2011 06:04

Witam.


może to zadziała;
start.-
wpisać
services.msc
otworzyć
znalezć;
Dostawca kopiowania w tle oprogramowania firmy Microsoft.
prawy przycisk myszy -uruchom..