Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
nie łączy się z siecią wifi (windows 8) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Pozostałe systemy Windows (/pozostale-systemy-windows-31-f)
+--- Wątek: nie łączy się z siecią wifi (windows 8) (/nie-laczy-sie-z-siecia-wifi-windows-8-50629-t)



nie łączy się z siecią wifi (windows 8) - hukirower - 15.08.2016 14:52

Witam. Mam Problem, a mianowicie laptop widzi sieci, ale gdy próbuje połączyć się wyskakuje komunikat "nie można połączyć się z siecią".
-To nie jest wina karty sieciowej bo sprawdzałem na live linuxie i tam karta działa.
-To nie jest wina rutera sprawdzałem na kilku ruterach nawet bez zabezpieczeń.
-Na kablu działa
-Nie wiem w jakich okolicznościach się to stało bo to nie mój laptop, ale właściciel laptopa mówił, że laptop miał coraz słabszy zasięg i gubił sieć, aż do teraz gdy nie chce się z nimi łączyć.

Help


RE: nie łączy się z siecią wifi (windows 8) - LadyInBlue - 15.08.2016 18:56

Może spróbuj coś takiego: Wejdź do Menadżera urządzeń -> Karty sieciowe. Tam kliknij prawym przyciskiem myszy na tą od wifi i wybierz Wyłącz. Po chwili znowu kliknij na nią PPM i wybierz Włącz następnie uruchom ponownie komputer. Jak to nie pomoże to może spróbuj przeinstalować sterowniki pod windę.


RE: nie łączy się z siecią wifi (windows 8) - wojtek0569 - 16.08.2016 19:47

W menedżerze urządzeń całkowicie usuń sterownik od karty i pozwól by wyszukało automatycznie w sieci.