Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Kamerka podczas rozmowy przez Skype wyłącza się - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Kamerka podczas rozmowy przez Skype wyłącza się (/kamerka-podczas-rozmowy-przez-skype-wylacza-sie-5062-t)



Kamerka podczas rozmowy przez Skype wyłącza się - diablo-82 - 07.03.2010 22:03

Witam, mam problem z kamerką podczas rozmowy video skype. Kamerka podczas rozmowy co kilkanaście sekund wyłącza się na 1-2sekundy i sama się włącza. Posiadam Windows 7 Professional i najnowszą wersie skypa. Sterowniki do kamerki zainstalowane zostały razem z Windowsem i są najnowsze. Komputer to HP Pavilion dw6510ew. Dodam, że na Windows XP problemu nie było.
Gdzie tkwi problem?


RE: Kamerka podczas rozmowy przez skype wyłącza się - StoProcent - 08.03.2010 00:15

Suite , lub nieoryginalne sterowniki [razem z win] , może powinny być instalowane z płyty czy strony producenta. Najpierw zrób te dwa kroki , bo moja kamerka do 100 % działania potrzebuje suite którego aktualnie nie mam. Uśmiechnięty


RE: Kamerka podczas rozmowy przez skype wyłącza się - diablo-82 - 08.03.2010 13:23

Na stronie HP nie ma sterowników ani oprogramowania do kamerki pod tego Windowsa. Oprogramowanie do kamerki zainstalowałem od innego laptopa i śmiga lecz problem dalej pozostał. Napisałem do HP i zobaczymy co oni o tym myślą. Ogólnie w programie do kamerki obraz cały czas jest i nie resetuje się kamera tak jak w skype, więc może problem tkwić nie w sterownikach a w skypie. Poczekam na HP jak oni mi nie pomogą to postaram się zainstalować przedostatnią wersie skypa.


RE: Kamerka podczas rozmowy przez skype wyłącza się - War_3_ - 08.03.2010 13:34

Możesz spróbować oprogramowania i sterowników dla Visty zainstalowanych w trybie zgodności.


RE: Kamerka podczas rozmowy przez skype wyłącza się - diablo-82 - 08.03.2010 13:38

Do Visty też nie ma sterowników na stronie hp.


RE: Kamerka podczas rozmowy przez skype wyłącza się - War_3_ - 08.03.2010 13:47

DriverMax może coś znajdzie. Albo XP Mode jeżeli masz wersję profesional i wyższe.


RE: Kamerka podczas rozmowy przez Skype wyłącza się - diablo-82 - 08.03.2010 16:47

W driver max pokazuje mi, że mam najnowszy sterownik do kamerki więc wina chyba będzie po stronie skypa.
HP nie pomoże dlatego bo zainstalowałem inny system jak miałem oryginalnie i proponują powrót do Visty. Śmiech na sali jak dla mnie.


RE: Kamerka podczas rozmowy przez Skype wyłącza się - slump - 13.03.2010 03:53

Wyślij mi na pw swój nr. gg a zobaczę co da się zrobić.


RE: Kamerka podczas rozmowy przez Skype wyłącza się - diablo-82 - 13.03.2010 12:23

(13.03.2010 03:53)slump napisał(a):  Wyślij mi na pw swój nr. gg a zobaczę co da się zrobić.
Na razie zaktualizowałem skypa do najnowszej wersji, teraz muszę tylko przetestować jak to nie pomorze to zainstaluję starszą wersje i wtedy zobaczymy.