Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
kolorowy wskaźnik w postaci paska wizualizującego stopień zapełnienia dysku - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: kolorowy wskaźnik w postaci paska wizualizującego stopień zapełnienia dysku (/kolorowy-wskaznik-w-postaci-paska-wizualizujacego-stopien-zapelnienia-dysku-50611-t)



kolorowy wskaźnik w postaci paska wizualizującego stopień zapełnienia dysku - bravek - 12.08.2016 13:13

Witam może ktoś z was mi pomoże. Chodzi mi o pasek zapełnienia przy ikonkach dysków, który mi znikł a na jego miejsce wszedły same ikony. Tak chociaż na bieżaco widziałem ile mam wolnej przestrzeni a ile zajęte. Jeżeli wiecie doradzcie coś dzięki.


RE: kolorowy wskaźnik w postaci paska wizualizującego stopień zapełnienia dysku - beabea - 12.08.2016 15:05

A masz w zakładce Widok ustawione na Kafelki?


RE: kolorowy wskaźnik w postaci paska wizualizującego stopień zapełnienia dysku - bravek - 12.08.2016 19:43

Nawet jeśli ustawie nie pokazuje


RE: kolorowy wskaźnik w postaci paska wizualizującego stopień zapełnienia dysku - beabea - 13.08.2016 04:14

A powinno. Kiedy tak się stało? Może coś instalowałeś?
Spróbuj uruchomić sprawdzanie dysku pod kątem błędów: PPM na dysku systemowym -> Właściwości -> Narzędzia -> Sprawdź...
Warto też przeskanować system jakimś dobrym antywirusem i antymalware.
Jak nie pomoże, to najlepiej byłoby użyć przywracania systemu do punktu, w którym jeszcze były te paski pokazywane.