Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z formatem dysku i zainstalować zamiast Windows 7 dziesiątkę - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Problem z formatem dysku i zainstalować zamiast Windows 7 dziesiątkę (/problem-z-formatem-dysku-i-zainstalowac-zamiast-windowsa-7-dziesiatke-50544-t)



Problem z formatem dysku i zainstalować zamiast Windows 7 dziesiątkę - Luxion - 30.07.2016 05:02

Witam.
Wczoraj chciałem sformatowac oba dyski w komputerze stacjonarnym i zainstalować zamiast Windows 7 dziesiątkę. Podczas startu bootowania z płyty pojawiło się logo Windowsa 10 i nic dalej się nie stało więc zresetowałem komputer. Mój windows działa nic sie nie naruszyło lecz kiedy wsadzam płytę z windowsem 7 i próbuję zabootować dalej pojawia się logo dziesiątki. Pobierz darmowe dzwonki na Androida: Phoneringtones.info
Czasem tez po jakimś czasie informacja ze komputer zostanie zresetowany. Bootuje mi z pendriva programy jak memtest itd ale innych windowsów juz nie. W czym rzecz? Dzięki za pomoc !


RE: Problem z formatem dysku i zainstalować zamiast Windows 7 dziesiątkę - dyzio2 - 30.07.2016 12:44

TU jest chyba to samo.