Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Co się stało z klawiaturą? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Co się stało z klawiaturą? (/co-sie-stalo-z-klawiatura-50472-t)



Co się stało z klawiaturą? - UBOGI - 19.07.2016 13:45

Od paru dni mam problem z wpisaniem literki "ź" z kombinacją klawiszy, prawy "alt + x". W chwili gdy nacisnę tę kombinację klawiszy, pojawia mi się na ekranie niebieska przerywana linia i na środku przerywany niebieski krzyż z prostokątem w którym są dane położenia tego krzyża. Jest on ruchomy przy przesunięciu myszą. Nigdy tak nie miałem i nie wiem, jak to usunąć. Używam polskiej klawiatury (programisty) i tak jest ustawione od zawsze. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

[Obrazek: klawiatur_aprpnxr.jpg]


RE: Co się stało z klawiaturą? - irocket - 19.07.2016 15:04

Wszędzie czy tylko w przeglądarce?


RE: Co się stało z klawiaturą? - thermalfake - 19.07.2016 19:42

Proponuję najpierw używać wyszukiwarki na forum
http://windows7forum.pl/zginela-litera-zi-44342-t


RE: Co się stało z klawiaturą? - UBOGI - 20.07.2016 14:00

(19.07.2016 15:04)irocket napisał(a):  Wszędzie czy tylko w przeglądarce?

Witaj. Wszędzie chcąc wpisać "ź", czy to w wyszukiwarce internetowej, czy w MSOffice, występuje ten sam błąd, którego wcześniej nie miałem. By wpisać ten znak, musiałem wpisać "zródło", które system zaznacza, że jest błąd, podkreślając czerwonym wężykiem. Podejrzewam, że to od czasu, kiedy zainstalował mi się program Driver Booster3, ale nie jestem pewien. Jednocześnie dziękuję za zainteresowanie. Pozdrawiam. Marek


RE: Co się stało z klawiaturą? - UBOGI - 21.07.2016 11:39

Problem rozwiązany. Odinstalowałem program, który zainstalował się wraz z programem Drive Booster "IO"coś tam i problem zniknął.
Dzięki za zainteresowanie.
Marek